Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a macskám?

Miért nem eszik a macskám?

Figyelt kérdés

ott van elötte az ennivaló, szalámit tettem ki neki.nem akarja enni. nem akarom elkényeztetni, ezért másnapra ugyan az van, benne maradt a tálkájában, de még mindig nem akarta megenni, tettem hozzá mást azt megette, de a husit még mindig nem eszi.Miért van ez? hogy tudnám megoldani hogy megegye azt?

ezt már megcsinálta egyszer, akkor azt nem adtam neki többet,hanem mást adtam, de nem akarom elkényeztetni.

Másnál is csinálja ezt a macska?


2012. márc. 20. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:
kicsit hibás a kérdés: miért nem eszi ezt a macskám?
2012. márc. 20. 16:37
 2/6 anonim válasza:

A macskák nem szeretik a fűszerest, a szalámi meg eléggé az.

Eleve, én nem etetném szalámival a macskát.

2012. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tápot kéne adni neki vagy olyan házi kosztot ami fedezi a napi szükségleteit,de az a maradékból nem jön össze!Vannak neten receptek macskáknak.
2012. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretik a fűszeres, erős szagú húsokat. Enyémek pl. még a virslit sem eszik meg. Másnapra pedig romlott lett, aminek a szagát érzik, pláne nem fogja megenni. Miért nem adsz neki konzervet, száraztápot?
2012. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tápot adtam neki, amikor először ezt csinálta
2012. márc. 20. 20:16
 6/6 anonim válasza:

Első vagyok.

Szerintem a táppal sokkal jobban járnál. Abba benne van az, amire a macskának szüksége van. A felvágottakat nem a macskák igényeihez mérik.


Én alapvetően (prémium) száraz táppal etetek, heti 1-2 (magas hústartalmú) alutasakos táp, azonkívül az enyém nasinak kap kis darab nyers húst (csirke, pulyka, marha, esetleg csirkezúza, csirkemáj), amikor hétvégén főzök.

Nagy ritkán esetleg kap egy kevés csirkemell vagy pulykamell sonkát, ami kevésbé fűszeres (én is csak azt eszem).

És a cica jó étvágyú, rendben van.

Ha konzervvel is etetsz, figyelni kell arra, hogy a konzerv is megromlik, ha sokat van kint. Ennyiből a száraztáp kényelmesebb.

2012. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!