Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék hirdetni, hogy...

Hol tudnék hirdetni, hogy sikerrel járjak?

Figyelt kérdés

Eltűnt kőbányán mamám 8 éves cicusa, már eltelt 4 nap.

Kitettünk nagyon sok helyre hirdetést, netre is feltettem amennyi oldalra tudtam.

Az a baj, hogy sosem volt kijárós, nem is ismeri a környéket.

Bejártam az egész rész kb.1-2 km-es környékbe, de semmi.

Tudok még tenni valamit, hogy meglegyen?

Van rá esély még, hogy magától visszataláljon?

Köszönöm



2012. márc. 28. 17:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Ivartalanított és beoltott.
2012. márc. 28. 17:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg menhelyeket+ az Illatos úti telepet (ez nem menhely a közhittel ellentétben, hanem gyepmesteri telep). Tedd fel facebookra is.
2012. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nézd meg a netboard macskamentés oldalát, több talált cica is van ott, hátha.... [link]
2012. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen menhelyen is gondolkodtam ,de mivel ez Kőbánya, belvárosban meg telepek nincsenek. Azt meg, hogy kiment volna a környékről, nem hiszem, vagyis remélem, hogy nem.

Netboard-ot megtaláltam köszönöm!

Fel is van téve a hirdetés. Szandy021 nick alatt!

2012. márc. 28. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Összeszedik a kóbornak látszó cicákat és elviszik őket, azért javasoltam a menhelyeket. Én is ilyen "cipőben" járok,szombaton szökött el a cicám. Csak én vidéken vagyok, itt csak kutyatelep van. A gyepmestert is kérdeztem, de oda csak altatott cicák kerülnek. :(((
2012. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Illatosra menj be személyesen megnézni, hogy bent van-e. Ott 14 nap után elaltathatják!
2012. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Meglett!!!

Köszönöm!

2012. márc. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!