Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hol lehet? (többi...

Szerintetek hol lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy kiscicám fél éves. Ma reggel elmentem suliba és anyum is elment a szőlőbe de mielőtt elment betette a házba.Azért kellett betenni mert egy veszett kutya ólálkodik a környéken és nem szerettük volna ha elkapja. Na most amikor hazajöttem nem találtam sehol. Hívtam kerestem még az udvarra is kimentem hátha ott van, sőt az utcába is megnéztük de nem találtuk. Szerintetek ha a házban van hol keressem?
2012. márc. 29. 19:42
 1/3 anonim válasza:
szűk helyeken kellene szerintem megnézni(pl.bútorok mögött), mert a macskák szeretik ezeket
2012. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van pincétek, olyan, aminek az ajtaja a házban van? Esetleg még ott nézzétek meg. Hűtő mögött? Kamrában? Ágy alatt? Kád mögött?
2012. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :) meglett a padláson volt egy szekrény mögött xD a kamrában van egy fa létra és azon lehet felmászni gondolom felment egeret fogni :) kösz még egyszer
2012. márc. 30. 16:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!