Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak megszülettek a...

A cicámnak megszülettek a kiscicái de nemtalálom seholsem a kiscicáit :S. Egésznap nem eszik nem alszik nyávog követ mindenkit. Még rajta kívül van egy fiu és két lány cica. Mi baja lehet? Hol kereshetem a kiscicáit?

Figyelt kérdés
Már keresetem a lakásban,pincében és az udvaron de nem találtam őket :S.Ők már tudnak nyávogni?hogy könyebben megtaláljam őket.
2012. ápr. 3. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Megette őket!
2012. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor születtek? Mennyi idősek lehetnek?

Egyébként, nem rémisztgetni akarlak, de ha van kandúr macskátok és nincs ivartalanítva, akkor cicáknál előfordul, hogy sajnos a kan az újabb utódnemzés céljából megfojtja a nőstény kicsinyeit. Ha olyan helyre ellett, ahol más kandúr hozzáfér, akkor sajna előfordul. Ez velünk is megtörtént sajnos, a szemünk láttára.

A kis újszülött cicáknak nem hiszem, hogy hallod a nyöszörgését, pár hét kell nekik, hogy felerősödjön a hangjuk, amúgy meg csendben vannak pont azért, hogy más ragadozó ne fogja el őket. Akkor hallatnak magukról, ha anjuk szagát érzik.

2012. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nagy valószínűséggel meghaltak :( Ha élve születtek volna, akkor ott maradt volna velük és csak ritkán járna haza. A miénk (kinti cica) is elrejtőzött szülni valahol a garázs mögött, ahová nem tudunk bemenni, aztán utána mindig lelépett, csak enni járt haza. Pár hét után előhozta a kiscicákat, mikor már kicsit nagyobbak voltak.
2012. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a kiscicák tegnap születtek (egy naposak)
2012. ápr. 3. 17:46
 5/10 anonim ***** válasza:
A mi cicánk is csak enni járt haza, mikor megszült. De azért figyelgesd az anyukát, hátha van remény, de nem jellemző, hogy sokáig magukra hagyják őket.
2012. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk nyáron szült a cicánk, egy nyitott padlásra, ahová nem volt könnyű felmászni értük. Mi hallottuk, hogy nyávognak, de csak úgy egy 3-4 méterre onnan. Ő is csak enni járt haza, aztán elindult, de mikor követtük őt, direkt nem arra ment.. Viszont ha követ titeket, és nyávog, akkor lehet, hogy tényleg baj van. Minket is akkor követett, mikor leszedtük a kicsiket, ő meg szegény kereste, és tőlünk várt segítséget. Nem tudsz mit csinálni, vagy keresed, vagy feladod, és megvárod, hogy hátha előhozza őket később.
2012. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 borcsi02 ***** válasza:
Lehet,hogy hülyeség,amit gondolok,de nem lehet,hogy tőletek vár segítséget,azért követ mindenkit ilyen kétségbeesetten?Előfordulhat,hogy olyan helyre ellett,ahonnan valamiért nem tudja kihozni/elhozni a cicákat. Nálunk,ha a cicák valamit akarnak nagyon,mindig odajönnek,felhívják a figyelmet magukra,utána meg elindulnak,hívogatnak,amerre éppen menni akarnak.Ez volt akkor is,amikor a kettőből az egyik egy napra eltűnt,és a másik kereste végig.Én nagyjából tudom,milyen irányba,hova szokott kószálni a cicám,én a helyedben tényleg körülnéznék távolabb is,mennék vele,ha menni akar,sötétedéskor is,és lehet megtalálod a kicsiket.Persze ez csak egy verzió,de érdemes próbálkozni.Még nem telt el annyi idő.
2012. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom őket nagyon, nem szabad engedni egy kertben szülni macskát. Sőt, egyáltalán nem kéne engedni. Légy szíves ivartalaníttasd majd. Nagyon megviselte a kölykök elvesztése, mert így biztos, hogy nem maradtak életben és ezt ő tudja. Tőletek várt volna segítséget.
2012. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minekünk halva születtek meg a kismacskáink. Megtaláltuk, kidobtuk őket, és állandóan kereste, végig vele mentem, hogy ne maradjon egyedül, amikor leültem akkor elkezdett nekem nyávogni. Szegényt sajnáltam, de nem tudtam megnyugtatni egy ideig. Szóval akkor a nyávog neked menny utána! Szólj, ha valamire jutottál, sok sikert!
2012. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem megy se hova csak követ :S
2012. ápr. 4. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!