Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom megállapítani?

Hogyan tudom megállapítani?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom megállapítani,hogy kb hány hetes terhes a cicám??

A pocakja már nagyon nagy,néha hét oldalra dudorodik,néha pedig lóg..

A bimbói már nagyok.

Lehet buta kérdés,csak már nagyon izgulok...:)


2012. ápr. 4. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ezt így nagyon nehéz megmondani. Ha te észrevetted a cicán, mikor tüzelt, és mikor történt meg a nagy Lamúr... vagyis cicaszerelem, akkor ki tudod számítani mikor eshetett teherbe. A cicáknál nem vagyok biztos benne, olyan 70 valahány nap a teherbeeséstől a szülésig. Ha a cica sokat nyaldossa a fenekét, akkor már készül a szülésre. Ez olyan 3-4 nap a szülés előtt. A kérdés pedig nem buta. De erre a választ csak te magad tudhatod. És ne izgulj! A cicamama tudja, hogy mi a teendő. Esetleg segíthetsz neki a szülésnél, ha nagyon kötődik hozzád. Remélem, a kiscicákban sok örömöt lelsz, imádni valóak a kis pingyurok. Sok sikert, szeretnék ott lenni, mikor születnek a picik./ 3 szülést vezettem le az én cicámnál/ üdv.
2012. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudod még ivartalaníttatni vemhesen is, úgyhogy semmi gond. Nagyobb és felszereltebb rendelőt keress! Sok szerencsét.
2012. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!