Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék magamnak egy házi...

Szeretnék magamnak egy házi cicát. De nem találok sehol, valaki tud ingyen cicát?

Figyelt kérdés

Biatorbágyon lakom, és egerek miatt nem ártana egy olyan cica, aki csak kinti cicaként jöhetne hozzánk. Persze ha hideg lenne a pincébe bemehetne, ahol elég meleg van télen is.


Van már egy 3 hónapos németjuhász kutyám is, őt a betörők miatt kellett beszereznünk, most pedig szeretnénk egy cicát is.


Nem baj, ha menhelyes, vagy ha ivartalanított. Egy kikötése van a szüleimnek, hogy Biatorbágyról legyen a cica, de én egyet se találtam :S


Hogyan beszéljem rá őket, ha kell a cica akkor engedjék meg, hogy pestről is hozhassak menhelyről??



2012. ápr. 9. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű: biatorbágyon jár a vonat.

felülsz, szállítóval ha hozod, kifizeted az ő jegyét is (200 Ft max.)

és szállítod.

2012. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Budapest felé gondoltam hogy elmenyj :D
2012. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Adjál fel egy hirdetést,biztos lesz jelentkező.Vagy kérdezd meg ismerőseidet,osztálytársaidat,rokonaidat stb.Rengeteg ingyen elvihető állat van.Sajnos.
2012. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg fizetni kell ha szálítódobozzal hoznám el a cicát?
2012. ápr. 9. 14:42
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, már mindenkitől megkérdeztem aki csak a környéken lakik, de senkinek sincsen.

Menhelyről meg 5000ft ha nem több az ivartalanítási költség miatt.


S nem ártana ügye az se, ha a cica és a kutya is együtt nőne fel.

2012. ápr. 9. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
nektek nem való macska, a cicát meg muszáj ivartalanítani ami hidd el több mint 5 rugo, ha te viszed el olrvoshoz, plusz oltasok, fereghajtas...stb ne legyen macskád! már most előre sajnálom szegény állatot!!!
2012. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket.


S mi az, hogy nem való macska nekem?

Már volt cicánk, és képzeld el, 20 életévet megélte, kinti cica volt, és benti egyaránt. Az állatokat soha nem bántottam. Szeretem őket, gondozni, etetni, és ápolni.


Most nem értem, akkor miért kell sajnálni a macskát? Csak leírtam, hogy nekem nem a fajtája, számít, és azt is írtam, hogy lehet ivartalanított is. Akkor ezzel mi a probléma?

2012. ápr. 10. 10:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyere fel Pestre, vagy nézz körül a szomszédos településeken, valakinek biztos van, vagy hamarosan lesz kiscicája. Adj fel hirdetést neten is, hogy szeretnél kiscicát, el is mennél érte, biztos lesz jelentkező, most születnek mindenfelé kiscicák.
2012. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék :)

2012. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaz nem valami közel van de szállításban biztos hogy tudnak segíteni!:)
2012. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!