Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisál oda?

Miért pisál oda?

Figyelt kérdés
Nőstény macskám mostanság indokolatlanul imád az ágyamra pisilni. Most lett kicserélve rajta a pokróc, kigőzöltük a matracot. Most is úgy csináltam, hogy matrac-pokróc-matrac-pokróc-lepedő, takaró és arra is pokróc. Ennek ellenére, hogy ma ilyen szépen megágyaztam, most megint odavizelt egyenest a takaró elejére. Még az a legkisebb gondom, hogy így hol aludjak, de miért csinálja ezt egyáltalán? Mikor a kanapén kezdtem el aludni, akkor is ezen pánikoltam, hogy mi van, ha... de nem, ott maximum mellém fekszik, dorombol, vagy játszik a kezemmel. Normál esetben közelébe se megy a kanapénak. Miért? Ennyire beteríteni az illatom, míg az ágy inkább az övét fogja be?

2012. ápr. 23. 01:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami gondja van a macskádnak.

És így jelzi.


Az enyém is csinálta dacból, ha nem foglalkoztunk vele eleget.

Aztán amikor elköltöztem és ott maradt a családomnál, amikor haza jártam látogatóba.

Minden alkalommal megöntözte az egyik ágyat...

:S


Szeretettel, türelemmel lehet csak leszoktatni.


És pucolni kell az almot naponta, mert van hogy azért megy máshová mert piszkos az alom és kényeskedik.

2012. ápr. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!