Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan, hogy bolhairtó...

Van olyan, hogy bolhairtó hatású macskasampon?

Figyelt kérdés

Mert van sokféle macskasampon (selymes szőrre, egészséges komfort....stb.). Na de olyan miért nincs, hogy bolhairtós? Kutyasamponba tudnak ilyet gyártani, akkor macskasamponba miért nem?! Mert én még ilyet nem láttam sehol. Ha valaki ismer ilyen sampont az legyen szíves írja le a márkáját, és azt hogy hol lehet kapni.


Oké tudom vannak ezek a bolhaölő cseppek is, ja marha drága. (Samponba olcsóbb és egyszerűbb lenne).



2012. ápr. 30. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van macskák számára is ilyen sampon,meg nyakörv is,de ha elviszed állatorvos hoz ott rácseppentenek valami bolha űzőt elég hatásos!
2012. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van,állatpatikában vettem tavaly 1200ért.márkájára nem emlékszem,de gyógynövény volt az üvegében a sampon sárga volt.
2012. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igazából nem sampon kellene ide, mert az is csak addig hatásos míg kimosod belőle de ha a szabadban van utána is akkor gyorsan össze szedi sajnos.Egy hosszan tartó bolhairtó szert keress ami legalább napokig képes távol tartani a kis bogárkákat...
2012. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én állatorvosi asszisztens vagyok, olyan sjanos nincsen ami egyben bolhairtó és hatásos is lenne. A bolhairtást rendszeres kezeléssel lehet elérni. Ajánlom a frontline termékeket, van egy spray amivel heti 3x kell befújni a macskát, és attól biztos nem lesz már bolhás többé. Samponból pedig a hidratáló típusúakat tudom ajánlani.,
2012. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha strongholdot csöppentesz a cica nyakába, az jó. Értelemszerűen utána nem szabad lefürdetni (vagy fürdetés után kell alkalmazni, miután már a cica szőre is megszáradt).


Sajnos elég drága, egy macskára való kb. 2000 forint. Ha nagy kutyára való strongholdot veszel (ugyanaz a hatóanyaga, csak nagyobb. Ezért használhatod macskára is), akkor az csak kb. 2-szer kerül többe, viszont kijön belőle 6 macskára való. Nyilván ilyet akkor érdemes csinálni, ha sok macskád van, vagy ha összeállsz a szomszédaiddal, macskás barátaiddal.

2012. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi még anno a Rossmann-ba vettünk bolhairtós sampont. Azt hiszem, hogy kutyáknak való volt, de a macskáknak se lett tőle semmi baja. Elég hatásos volt, a bolhák csak úgy potyogtak ki belőle. Cseppekbe meg azt hiszem van olyan amit egyszer rácsöppentesz és az egész szezonra megoldja a gondot. Nem tudom mennyire lehet drága, de lehet, hogy megéri mert azt csak egyszer kell, nem kell folyton vesződni vele.
2012. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!