Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok ajánlani középkategór...

Tudnátok ajánlani középkategóriás macskaeledeleket? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Száraztápra max. 1000 ft/kg-ot tudok rászánni,a konzerv pedig 250ft/db.Legtöbbször a Fressnapfban vásárolok macskaeledelt.Árat is írjatok,valamint hogy hol lehet kapni az ajánlott márkát!

#középkategória #macskaelede
2012. máj. 2. 21:33
1 2
 1/16 Vicuska87 ***** válasza:
43%

Felix alutasakos, 110-150 ft 100g.

Ha konzervet veszel, akkor 400 gramm, 300 ft körül van.

Ez nagyon jó, 100x jobb mint a viszkász.

2012. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van a közeledben piac, vagy olyan állatkereskedés, ahol kimérve árulnak száraztápot? Nézz körbe, mert így sokkal olcsóbban kijössz, mintha a rendes csomagolásút veszed.
2012. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hétvégén megyek a Fressnapfba,mert fogytán van a konzerv,akkor kipróbáljuk a Felixet.Majd körülnézek,van-e állateledel-bolt a közelben.Várom a további javaslatokat!
2012. máj. 3. 20:32
 4/16 anonim ***** válasza:
Purina, Premiere, Bio-Plan.
2012. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Vicuska87 ***** válasza:
84%

Ha megveszed a felixet, akkor a maradékot(pénz) tedd hozzá a szárazhoz, és vegyél neki 10 kg Royal Canint.

Hogy hol, megírom, ha írsz privátot.

2012. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
A tescoban 2 kg-os szárazkaja 800 ft.Kék szinű és egy szürke macska van rajta.(az én cicusom imádja)
2012. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Royal Canin: prémium táp. Tesco: ... kategória alatti..

A kérdező középkategóriást keres.

A Fressnapfban találsz ilyeneket, érdemes alaposan körülnézni. Mint már írtam, a Purina, a Premiere, a Bio Plan, pl.

Nekem ajánlották a lenti tápot, de nem ismerem, nem próbáltuk, így az összatételéről nem tudok nyilatkozni.

Az ár-mennyiség arány viszont megfelelő, egyszer érdemes megpróbálni:

[link]

2012. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha nagy kiszerelésben veszed, úgy a leggazdaságosabb. Kényelmesen meg is rendelheted, nagyon sok ilyen lehetőség van. Éna Happy Cat-et ajnálanám, ami még egész jó.

[link]

Én konzervet már nem is adok nekik. Ami megfizethető árban van, az szinte mind szemét, a jó minőségű meg nagyon dcrága. Nyers húst kapnak helyette. Csirke szív, zuza, mell, kicsi máj. Picire összeaprítom, kis adagokban lefagyasztom, minden nap kapnak egyett. 1kg hús kb 1 hónapig elég a 2 cicának. Gazdaságos, egészséges megoldás, és sokkal jobban szereik a cicák mint bármiféle konzervet.

2012. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Anyagilag nem állok túl jól,de igyekszem legalább középkategóriás eledeleket keresni.Ma voltam a Fressnapfban,vettem Felix és fit+fun konzervet.Az eladó segítségével találtam egy Premiere High 5 nevű száraztápot.1800ft/2kg,és azt mondták,hogy megüti a prémium szintet is.Nincs benne mesterséges színezék,tartósítószer és hozzáadott cukor.
2012. máj. 6. 18:46
 10/16 Vicuska87 ***** válasza:
Bocsi, de 1000 ft-ért kapsz Royal Canint!
2012. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!