Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska harcban le tud...

Egy macska harcban le tud győzni egy nagyobb testű kutyát?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
legközelebb hülyébb kérdést tegyél fel
2012. máj. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Egy harcban apád le tudna győzni egy gorilát?
2012. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha pl szépen kikaparja a szemét és az a kutya nem egy harcos típus, bizony, a kutya elsomfordálhat.
2012. máj. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Harcban nem, de egy különösen intenzív sakkjátszmában minden esélye megvan rá!
2012. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fizikailag természetesen a kutya van erőfölényben, de a macskák nagyon ügyesek.

Volt régen egy kandúrunk, amelyiktől a környék összes kutyája rettegett. Egyszer azt is láttuk, hogy miért: ha a kutyák közeledtek hozzá, akkor a macska behátrált egy védett sarokba úgy, hogy a kutyák csak szemből tudtak közeledni felé (oldalról, hátulról védte a fal vagy kerítés), és ahogy a kutya közelített, a macska azonnal karmolt - orra, szemre ment. Egy idő után a kutyák megunták, elsomfordáltak, és legközelebb már nem is próbálkoztak a macseknál.

2012. máj. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam, hogy egy német juhász morogva rárontott egy macskára, az meg egyet csapott a mancsával, és a kutya orra annyifelé nyílt szét, ahány karma van egy cicának...mondanom sem kell üvöltve rohant el a kutya.
2012. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer a kutyámat sétáltattam a Börzsönyben mikor szembe találkoztunk egy macskával.Szerintem vadmacska volt,mert nagyobb volt a házi macskánál és a színe is olyan volt.Na a kutyám rávetette magát,hiába szóltam rá.Kinyírta simán szegényt,de ő is sok sérülést szenvedett.Szétnyílt az orra,a szemét is majdnem kikaparta,még a füle is szét volt szakítva.Mentünk is az állatorvoshoz.

De a válaszom nem,nem tud legyőzni egy (bátor)nagyobb testű kutyát harcban egy macska.Persze,ha beszari a kutya és meghátrál az első karmolás után.......

2012. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kutya ráharap egy jót a gerincére és a macskának már reszeltek is.
2012. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy kicsit összeugranak ahogy sokszor szoktak akkor sokszor a kutya hátrál meg. Ha komoly lenne a dolog a macskának esélye se lenne. Még fél szemmel is megölné a kutya. Nekem pl kaukázusim van. Van 2 macskám és sokszor meghátrál tőlük a kutya amikor úgy ijesztgeti őket, és orron karmolják. De egy igazi harcban a kutya engem meg a 2 macskát együtt is kinyírna :D Nagyon kemény kutya.
2012. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát,ha egy sima házi macska nem is,de egy savannah vagy egy chausie macskáról el tudnám képzelni,hogy legyőzné a kutyát.
2012. máj. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!