Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a leglustább macskafajta?

Melyik a leglustább macskafajta?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Bambino....ez egy kopasz, tacskólábú macskafajta.Igen nehéz Magyarországon beszerezni.Nem mozog, nem is nagyon bír!Aztán ott van még a ragamoffin, az is egy elég lusta macska....De Semmiképp ne kezd rövidszőrüvel mert azoknak van mozgásigényük.Ajánlani tudom még a perzsát...bár annak makacs a szöre, ez vonatkozik a ragamaoffinra is !
2012. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem a perzsák amúgy nagyon tetszenek,szeretnék nemsokára egyet,a szőre ápolására lenne elég időm is.
2012. máj. 7. 16:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért megkérdeztem,hogy melyik a leglustább macskafajta,mert olyan igazi lustulós cicust szeretnék :)
2012. máj. 7. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon lusták a perzsák:) Nekem sima házi cicáim voltak mindig, de pár éve az egyik cicám egy nagyon hosszú szőrű picit szült (valószínűleg az egyik szomszéd perzsája volt az apuka), és messze ő a leglustább azóta is mind közül! SOSE megy el csavarogni, pedig kijárhatna. Most is a többiek mind kint csavarognak valahol, ő meg itt fekszik mellettem az ágyon és álmosan nézelődik. Pedig ő csak félig perzsa:)
2012. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én 5 éves szimpla házicicám.
2012. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A perzsák tipikusan lusta szobacicák. Őket állítólag nem is szabad kint tartani.
2012. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm cicája egy gyönyörű ragamuffin-utcacica keverék volt, de sajnos eltűnt. Néha olyan lusta volt, hogy meg se moccant, néha nem lehetett levakarni magunkról, annyit játszott volna.
2012. máj. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!