Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Láttatok már olyan cicát...

Láttatok már olyan cicát amelyik vissza hozza a labdát?

Figyelt kérdés
Van egy cicám és van egy fehér kis szőrös labdája... oda hozza ahol én vagyok, akár az ágyban, számítógépre, hogy dobjam el. Eldobom és már hozza is vissza, és ezt újra és újra :D
2012. máj. 13. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
az en cicam is visszahozza a kedvenc labdajat es ugy varja mint egy kutyus:)
2012. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen , nagyon cuki volt :) mint egy kiskutya oda vissza vitte a labdát :D
2012. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos! Én még nem láttam ilyen cicust!
2012. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi cicánk is ilyen. Neki egy zöld pingpong labdája van, azt szokta szabály szerűen eldobni. Amikor ezt megunja, akkor odahozza hozzánk, hogy pöckölgessük és dobáljuk, ő meg utána szalad. De van amikor szimplán csak járkál vele a lakásban. :) Először azt mondtam, ez a macska nem százas, de mára már megszoktam, és imádom, mivel nincs kutyám, a labdázást is kiélhetem a macskán, nem csak a simogatást. :)
2012. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vicuska87 ***** válasza:
Az én cicám hajgumi mániás, és mindig minden hajgumit visszahoz nekem.
2012. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én cicám ilyen csivava méretű kutyának való csontot birja(gumi) és azt szereti ha eldobom neki visszahoza és azt harabdálja.
2012. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!