Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy hete nem jött haza a...

Egy hete nem jött haza a cicám! Vissza fog még jönni vagy valami baja esett?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éves kan cicámat (ki van herélve) egyik este kiengedtük és azóta nem jött haza. Nagyon "jó dolga" van nálunk, szóval nem hiszem, hogy máshoz odaszokott volna. Van egy kutyánk is 2 hónapja, akitől kezdetben félt, de már jól megvannak. Lehetséges, hogy miatta nem jön haza? Este engedtük ki utoljára, elütötték volna?

2012. máj. 23. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
az enyém egyszer 3 hétig odavolt. bár ő nem volt ivartalanítva
2012. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Attól függ,h milyen környéken élsz..A macskák kiszámíthatatlanok..Tavaly előtt nekem is egy fiú cicám (ivartalanitva) egyszer elment és egy hónap után visszajött.A te cicád lehet h talált új gazdit,az is lehet h baja esett(ne így legyen),esetleg kirakhatnál képet róla,akár neten vagy a környéketeken h látták-e vhol.Mindenesetre bízzál egy kicsit,talán visszajön:)
2012. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy hét a macskáknál még nem hosszú idő. Az én Gyurka cicám egyszer márciustól - októberig volt távol, már az egész család lemondott róla.
2012. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
5%
Megdöglött!!!!!!!!!!!
2012. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó egy idióta vagy.


Ha elütötték volna, valamelyik szomszéd látta volna másnap. Kérdezzetek körbe a környéken és nyomtassatok ki pár lapot a fényképével. Írjátok rá, hogy a nyomravezetőnek jutalom jár, még ha nem is tudtok adni, ilyen vészhelyzetben nem számít bűnnek, ha félrevezető volt a lap. Amikor eltűnt az egyik cicám három hétre, akkor az első két hétben a jutalom a nyomravezetőnek felirat nélkül lapokat ragasztottam ki, és az utolsó, 3. héten írtam rá, hogy jutalmat fizetek, akkor rögtön elkezdtek hívogatni az emberek és végül kiderült, hogy él a cica, csak elcsavargott jó messzire, és csontsoványan hoztam haza, de nem volt semmi baja. (Jutalmat nem fizettem, mert fősulis voltam és nem volt erre több tízezer forintom, de nekem tanulságos volt, hogy csak akkor segítenek az emberek, ha ilyet írsz ki...) Bár az a cica nem volt még ivartalanítva, mert nagyon fiatal volt és akkor jött rá először a párzási roham, azért csavargott el olyan messzire, azért remélem meglesz a ti cicátok is. Az nem lehet, hogy a szomszéd bezárta pl a garázsba és elutazott egy hétre?

2012. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne add fel a reményt! Enyém március végén séta közben kifordult a hámból és elvágtatott egy eléggé bokros-fás részbe. Napokig kerestük, nem találtuk. Pont akkor volt eső, fagy, én már "eltemettem", mert szobacica volt, féltem, hogy nem fogja feltalálni magát. Egy hónap múlva egyszer csak megjelent az épület mögött (9 emeletes, 68 lakásos ház). Nem jött oda hozzám, de raktam ki ennivalót, úgyhogy pár napig minden délután megjelent. kaptunk kölcsön egy macskacsapdát, azzal fogtuk be.

Járkálj a környéken, szólítgasd, én is azt csináltam szinte mindennap. Lehet, hogy a hangomra jött elő.

2012. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is elment anno a kandúr cicám. :(

Már lassan 4 éve...nyáron szoktam vele találkozni hiába hívom nem jön oda hozzám. Tettem ki hírdetéseket anno és senki se válaszolt rá, hogy na itt a cicád...

2012. máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tett hosszabb kitérőket. Egyszer mikor öreg volt elcsavargott és 2 hétig nem jött haza. Senki sem látta és nem tudta mi történt vele...később találták meg. Elütötték :((((
2012. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!