Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Mit tegyek?

S. O. S. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Találtam egy 2 hetes kiscicát.Az anyja meghalt. Egymás mellett feküdtek a kiscica nyávogott..Haza hoztam a kicsit a nagycicát eltemettem.Fel tudnám nevelni??

2012. máj. 24. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel tudod nevelni, ha fecskendőből, vagy szemcsepegtetőből adsz neki kecske tejet, vagy az állateledel boltokban kapható cica tejet, vagy valami csecsemő tápszert.
2012. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen fel tudod nevelni, csak vegyél neki cicáknak való tejpótlót! :)
2012. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam!:)

Szeretném megtartani és már régóta vágyom egy kiscicára.

Milyen jó volt, hogy elmentem kirándulni barátnőmmel. :)

Köszönöm a válaszokat!:)

2012. máj. 24. 16:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyógyszertárban elmondod, hogy kiscicának kell etetésre, akkor adnak fecskendőt és szemcseppentőt is. Én legalábbis kaptam. Fontos, hogy gyakran etesd, és rendszeresen.
2012. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát azért egy picivel bonyolultabb..készülj fel hogy olyan lesz mint egy csecsemő, 2 óránként kell majd cumiztatnod! Nagyon fontos a meleg neki, de legfontosabb hogy hívd fel az állatorvosotokat és ő részletesen elmond mindent!
2012. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

És nedves vattával masszírozd a hátsóját néha etetés után. Nem tudom pontosan miért, de állatorvos mondta, hogy az anya cica is ezt csinálja és csak így tud rendesen emészteni.


Nagyon rendes tőled, hogy befogadtad, és eszméletlenül drukkolok, hogy sikerüljön, de muszáj feltenni a kérdést, hogy az anya cica mitől halt meg szerinted?

2012. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát fogalmam sincs, hogy mitől..Harapás nyomnem látszott rajta..de szerintem kóbor cica volt mert elég vékonyka volt.


Ma viszem dokihoz!

2012. máj. 25. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Több kiscica nem volt a környéken? Talán voltak testvérei...

Fúú drukkolok, hogy sikerüljön felnevelni a picit.

2012. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem körbe néztünk barátnőmmel.De ez a kicsi is ott nyávogott a halott anyja mellett!=/ Voltunk dokinál egészséges!:)

Meg is dícsértek, hogy milyen jól tettem, hogy befogadtam!:)

2012. máj. 25. 17:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!