Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van hasmenése?

Miért van hasmenése?

Figyelt kérdés
Mást nem adok a 6 hetes kiscicámnak csak whiskas száraz eledelt meg vizet! És 2 napja hasmenése van de nem fél óránként..hanem úgy 4-5 óránként kb. Anyukámék lehet adtak neki bolti tejet? attól is lehet???

2012. jún. 6. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kapott tehéntejet, attól lehet hasmenése. Adjál neki főtt rizst, kis főtt csirkehússal keverve. Húst miért nem adsz neki? Vannak jó junior konzervek.
2012. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még csak 2 napja hoztam és még nem mertem neki adni!:S De vettem az előbb a boltban tasakos whiskast is :)
2012. jún. 6. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A tasakost inkább hanyagold. Annak nagy része folyadék és szója, vagyis alig van tápértéke. Majd tapasztalni fogod, mennyi jön vissza belőle ürülék formájában.Inkább konzervet vegyél.
2012. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké! Akkor holnap azt veszek! :D
2012. jún. 6. 21:06
 5/5 emir72 ***** válasza:
A rizs mellett a sós vízben főtt krumpli is jó lehet ilyenkor, ha épp az van kéznél (nem mindegyik maccs szereti - de ha villával szétnyomkodod és dobsz rá v.mi csemegét, csábítóbbá válik). Kevés natúr (ha lehet házi) élőflórás joghurtot is adhatsz neki, az segít a bélflórát egyensúlyba hozni.
2012. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!