Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek? (a kérdés túl rövid)

Lovaska1 kérdése:

Szerintetek? (a kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

van 2 kiscicám talán 3 hónaposak lehetnek...

És 8 napra elmennénk Német országba a kérdésem hogy nem fognak eltűnni az egyik nagyon félős...nagyon aggódok..

11 éves vagyok de anyukám nem engedi hogy vigyem őket segítsetek..



2012. jún. 13. 17:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
és szerintem nem lehet őket szétválasztani...
2012. jún. 13. 17:35
 2/19 A kérdező kommentje:
mert tesók
2012. jún. 13. 17:35
 3/19 anonim ***** válasza:
addoda addig valakinek,vigyázni rájuk...
2012. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

hát nem tudom...

azért kérek még válaszokat

2012. jún. 13. 17:39
 5/19 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Senki nem lesz velük 8 napig? Magaddal akarnád vinni őket Németországba? Légy szíves, pontosabban fogalmazd meg, mi a kérdés, így nem tudunk segíteni.
2012. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Te nem érted amit írtam::::.. nem egyértelmű? ezt írtam van 2 kiscicám talán 3 hónaposak lehetnek...

És 8 napra elmennénk Német országba a kérdésem hogy nem fognak eltűnni? az egyik nagyon félős...nagyon aggódok..

11 éves vagyok de anyukám nem engedi hogy vigyem őket segítsetek..

2012. jún. 13. 18:25
 7/19 anonim ***** válasza:
hat en se ertettem a kerdest! :D de igy mar egy kicsit tisztabb! tuti h elfognak tunni, tul picik, a mamad nem tudna vigyazni rajuk? megertem, h anyukad nem engedi, h magatokkal vigyitek Németorszagba őket. add addig oda a cicakat a baratnodnek, vagy valakinek, mert etlen szomjan 8 napig nem fogjak birni!
2012. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát nem is akartuk étlen szomjan itthagyni őket!! azért nem ilyen az anyám...de nem adom oda a barátnőmnek...pld nagyon nincs is...
2012. jún. 13. 18:37
 9/19 anonim ***** válasza:
5.vagyok: Attól, hogy megismételted a kérdést, még mindig zavaros. HA azt akartad kérdezni, hogy: "magukra hagyunk 8 napra két db 3 hónapos cicát, megtaláljuk e őket 8 nap múlva?", arra az a válaszom, hogy embertelen amit tenni akartok. Két ilyen pici állatot még 2 napra sem szabad magára hagyni. Erős a gyanúm, hogy mikor visszajöttök , nem lesznek meg, és itt fogsz rinyálni, hova lettek. NEM VALÓ NEKTEK ÁLLAT! Szomorú, hogy anyukád nem segít addig elhelyezni őket valahol.
2012. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

hat mar tenyleg nem ertem mi a kerdes!

"kérdésem hogy nem fognak eltűnni az egyik nagyon félős"

amennyiben ez a, a valaszom BIZTOS HOGY ELFOGNAK TUNNI!!!!!!

Vagy mi a kerdes? :)

2012. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!