Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vásárolt valaki az utóbbi pár...

Vásárolt valaki az utóbbi pár hétben a Gálpetshop.hu webáruházban?

Figyelt kérdés

Én 10 napja utaltam nekik előre egy megrendelésért, ami a mai napig nem érkezett meg. Tegnap óta az ügyfélszolgálat telefonját senki nem veszi, a mobilszolgáltató üzenetrögzítője jelentkezik. (Lehet, hogy ez már régebb óta van így, én tegnap hívtam őket először.) Ma is csak az üzenetrögzítő jelentkezett.


Lehet, hogy a végén sem árut nem kapok, sem a pénzt nem kapom vissza?



2012. jún. 21. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem rendeltem róla soha.NEm hiszem,hogy ennyi idő után megkapod az árut.Én a tápfutar.hu webáruházról rendelek,megbízható,2-5 nap alatt kiszállítják a rendelt terméket.
2012. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 dolgot tehetsz.

1, beugrasz beszélgetni a boltukba vagy az ügyfélszolgálatukra.

2, ha még 5-10 nap mulva nem jön semmi lehet menni a rendörségre.

2012. jún. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 amanda0822 válasza:
Én is így jártam! 11 napja rendeltem meg egy terméket, aminek rögtön el is is utaltam az árát, ők azt ígérték, hogy pár nap múlva kiszállítják, de nem történt a mai napig semmi!20.-án egyszer még sikerült őket felhívni, de az óta nem jelentkeznek!szerintem ez át verés! Küldtem nekik e-mailt, melyben kértem vissza legkésőbb 25.-éig,ha nem küldik bejelentem az esetet a fogyasztó védelemhez!
2012. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én ismerem őket személyesen is, a boltjukból vásárolunk mindig. Most gondok adódtak neki, mert költözniük kellett a bolttal egy másik községbe. Nagyon összejöttek nekik a dolgok, kicsit legyetek türelmesek, biztos vagyok benne, hogy meg fog érkezni a rendelt termék. Megbízhatóak, és segítőkészek, de mindenkinek vannak mély pontok az életében, amikor nem tudja a maximálisat nyújtani minden téren, de ettől függetlenül nem csalók! Menni fog a megrendelt termék!
2012. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 amanda0822 válasza:

Én megértem, ha valakinek gondja van, szokott lenni nekem is, de ennek ellenére nem tűnök el!

Legalább,ha nála van a pénzünk elnézést kérhetne legalább e-mailban! Viszont ők a telefonjukat is kikapcsolták, az üzenetekre pedig nem válaszoknak! Nekem meg ez a gondom!!!!!

2012. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Emberileg én is megértem, ha valakinek gondjai adódnak, ám mint az áru árát _előre_ elküldő vevő elvárom, hogy nekem ne okozzanak problémákat. Igenis nem kis probléma számomra, hogy az előre utalt több tízezer forint most nagyon hiányzik, és nincs még egyszer ugyanennyi pénzem, hogy máshol megrendeljem ugyanazt a macskatápot. Ez még annál is durvább, mint ha az utánvétes árut nem küldenék, mert akkor legalább az ember pénze megmarad. Így azonban se pénz, se posztó.


Az meg végképp menthetetlen, hogy napokra kikapcsolják a telefonjukat. A mobilnál nincs költözködési szünet.


Egy költözködés sem úgy történik, hogy ma elhatározom, holnap pedig már költözöm. Ki kellett volna írni a weboldalra, hogy átmenetilg nem vesznek fel rendeléseket, esetleg ezen felül letiltani a megrendelési folyamatot. Mindenki emlékezhet azokra az esetekre, amikor az utazási iroda, bank, légitársaság egyik nap még adott el utakat, jegyeket, elfogadott betéteket, másnap meg bejelentették a csődöt. Lehet, hogy náluk nem erről van szó, de mindent megtettek, hogy az ember erre gondoljon.

2012. jún. 23. 01:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Én ma visszakaptam a pénzemet. Remélem, amanda0822 is visszakapja.
2012. jún. 25. 18:32
 8/9 amanda0822 válasza:

Örülök,hogy vissza kaptad a saját pénzedet, nekem még nem küldték vissza! Ezek után már én is reménykedem. Jó lenne,ha elintéződne, mert tudnék másik cégnél vásárolni!

Bár ezek után kicsit bizalmatlan lettem, főleg az előre elutalásokkal!!!!!!!!!

2012. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia !


Én a www.allati.com nál vásárolok már 5 éve.

Megrendelem , hamarosan megkapom az AFA-s számla számát.

Az utalás napját követő munkanapon már jön is a DPD-től az értesités a csomagról.

2012. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!