Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi vihette el? Megkerülhet-e?

Mi vihette el? Megkerülhet-e?

Figyelt kérdés
Két cicája született 5 éves cicámnak.Mindkettő teljesen egészséges, boldog 1 és fél hónapos kiscicus volt.Aztán ma reggelre virradóra az egyik kölyök nyomtalanul eltűnt!Éjjel fél 1 kor még megvolt, akkor jutott eszembe hogy még gyorsan kapnak vacsit, ha már felkeltem.Teljesen normálisan viselkedett.(Nálunk lakik még két ivartalanított nőstény, és ennek az anyacicának az unokája, egy kandúr, aki szabályosan fél a kicsiktől, ami meglátja őket elrohan.Közölük biztosan senki.De lakik egy nyest vagy v.mi ilyesmi a környéken)

2012. júl. 7. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol tartottad őket? Nem lakásban?


Mert akkor sajnos az ilyen eltűnések benne vannak a pakliban, hiszen ahová a cicamama be tud menni, oda egy agresszív kandúr vagy nyest stb. is.


Egy másfélhónapos kiscica talán 2-3 napig marad életben az anyja nélkül, mert ahhoz még túl kicsi, hogy maga vadásszon.

2012. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is majdnem így tűnt el az én kiscicám volt egy hosszú szőrű házi macskám az ellett 2 vörös cicát kb 2 hónaposak voltak amikor egyszer este arra ébredtem kb éjfélkor hogy fújtatnak és nyávognak kinn azonnal kimentem egy kandúr támadt rájuk nem tudom hogy mert biztonságos helyen voltak elzavartam a macskát és bevittem a kicsiket reggel mikor kiengedtem őket semmi baj nem volt de eltűnt az egyik és akár hogy kerestem sehogy sem lett meg szóval szerintem valaki más kandúr macskája lehetett a bűnös hogy eltávolítsa a riválisát mivel ha felnő sok bajt okozott volna neki
2012. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a házban, viszont nekünk nagy tornácunk teraszunk van, amire lépcsővel kell felmenni, és ott volt még 1 doboz is.Az az érdekes, hogy nem hallottuk semmi zajt, pedig az ajtó melletti szobában aludtunk, és a meleg miatt nyitva volt az ablak.Szinte a dobozuk felett!Már én sem hiszem hogy van remény, mert már második naja hogy eltünt!:(
2012. júl. 8. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Másfél hónapos cicát már nem visz el a kandúr .. lehet csak elkóborolt, beesett valahova, v vmi. Próbáld hívni, hátha meghallod a nyivákolást.
2012. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Próbáltuk hívni, de nem jött, még a mamája is körbejárta a kertet és hívta. :(

Köszönöm a válaszokat, de már biztosan nem lesz meg :(((

2012. júl. 13. 10:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugye meglett? :(
2012. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!