Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine Coon VS. Brit?

Maine Coon VS. Brit?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kék brit hím cicám, és ma vettem egy gyönyörűséges Nőstény Maine Coon-t :) Viszont a fiú abban a korszakban van, hogy mindennek neki megy és harapdálja, és féltem tőle nagyon a picit (2 hónapos)... Okozhat benne a 4 hónapos cica kárt? Esetleg valami ötlet, hogy ne ugorjon rá a kicsire és ne kezdje el úgy harapdálni mint az ember kezét?

2012. júl. 8. 16:37
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:
0%

Most még együtt játszanak. Könnyen összeszoknak.

Később, gondolom ivartalaníttatod majd mindkettőt!

2012. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pici jelez neki nyávogással, hangadással, ha már fáj neki. A kiscicák játékkal tanulják meg, hol a határ. Csak akkor okoz benne kárt, ha meg akarja ölni, de ennek 4 hónapos korban esélye sincs.
2012. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Épp ezért aggódtam, mert a kis Maine Coon nyávogott és fújtatott mikor a brit játékból ráugrott és torkon ragadta... kicsit brutálisnak tűnt... De ahogy látom a kicsi is szekálja, csak utána meg jön a hiszti, ha nekimegy. Minden esetre félek holnap egyedül hagyni őket.. (de muszáj lesz) :(
2012. júl. 8. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi gond, játszanak. :)
2012. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!