Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudok vele csinálni h...

Mit tudok vele csinálni h rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés

a fiú macskám megint verekedett, és az egyik szeménél úgy kikapta a másik macska h gennyes, meg a szeme meg felvan dagadva ki se tudja nyitni csak egy nagyon picit van nyitva, de nagyon csúnya

ez magától rendbe jöhet?

szegényem nagyon rosszul néz ni


2012. júl. 9. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mutasd meg állatorvosnak, talán borogasd kamilla teával! :)

2012. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szeme nem fog magától rendbe jönni, el fog fertőződni. Vidd el dokihoz mihamarabb.
2012. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te ha nem tudod kinyitni a szemed olyan gennyes, mit csinálsz? Imádkozol?
2012. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

utolsó

a bunkósságnak is van határa tudod?

látom nagyon ráérsz, de engem meg rohadtul nem tud érdekelni van elég bajom enélkül is, h az ilyen bunkó semmilyen hozzászólásokat olvassam

ilyen hülyének nézel?

nem vagyok állatorvos, már többször verekedett, és a lába is elég szépen nézet ki utána, de akkor elég volt itthon ellátnom, és meggyógyult, de gondoltam h a szemével más a helyzet

ezért is kérdeztem meg itt, mivel ez az oldal arra való tudtommal

2012. júl. 11. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel, mivel takarózol, sajnos az embereknek nem fáj a felelőtlenség
2012. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!