Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik ezek a fekete valamik...

Mik ezek a fekete valamik amik kiesnek a cicából?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy bolhával lehet összefüggésben, szegénykét múlt héten találtam az utcán és örökbe fogadtam. Már megfürdettem párszor, de még mindig bolhás. Mikor jót szundít és utána felkel, tele van a hely ahol aludt fekete kis valamikkel. Nagyon aprók, nem mozognak.

Másik cicám nem volt bolhás és nem is esett ki ilyen kis izé belőle soha.

Árt neki ha emiatt sokszor fürdetem? (Heti 1-2)

Hétfőn veszek neki Frontline-t is, hátha kimennek belőle.


2009. júl. 11. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem bolha ürülék lesz. Vidd el dokihoz, lehet hogy másra is szükség lesz nem csak a bolha irtóra. A doki biztos tud segíteni rajta.

Jobbulást neki. :) Neked meg jó cicázást. Ja és nagyon szép tőled, hogy örökbe fogadtad! :)

2009. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Frontline nagyon jo bolhák ellen de van egy hasonlo hatásu csepp ami még pluszban a belsö élösködöket is kitakaritja a cicábol.Sajnos a nevére nem emlékszem de az állatorvos biztos megmondja ha rákérdezel.Árban hasonloak.Sok örömet a cicához.
2009. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Stronghold csepp, ami a belső élősködők ellen is jó.
2009. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

igen e biztosan bolhakaki. ahogy előttem irták, valami bolhaírtó csepp kéne. és egy féreghajtás is célszerű lenne, ha kóbor cica, biztos nem volt még neki féreghajtása.

jha és a saját cicádat is kend be bolhariasztóval, nehogy átmenjenek belé!

2009. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos a másik cicám elment és nem jött többet haza :(

Féltem, hogy ebből a fekete valamiből kel ki a bolha, de így is úgy is megyünk dokihoz a szokásos oltásokra, megkérdezem majd amit írtatok.

Szép estét nektek!

2009. júl. 11. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor ment el? Miért?
2009. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3 hete és 3 napja, az én hibámból, mert halogattam a kasztrálást és elcsavargott a lányok után.

Borzasztóan sajnálom, egyszerűen imádtam :(

2009. júl. 12. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!