Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hónapos perzsa cicám nem...

4 hónapos perzsa cicám nem akar enni, miért nem? De Inni iszik.

Figyelt kérdés
Csak az hogy nem eszik csak alszik sokat. Ha felemelem gyomránál DE NEM SZORÍTOM MEG! Csak fogom, mindig nyávog. Próbáltam nála először ételt: tejbegríz, tej víz, virsli, levesek, bundás kenyér, tükörtojás.nem tudom mit adjak neki?nem akarom elkényeztetni!

2012. júl. 15. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt feregtelenitve?

Az en perzsa cicusom is(most lesz 1 eves) nem evett es sokat aludt,elvittem a dokihoz es feregtelenitette egybol ahogy mondtam hogy nem volt(ez kb 4-5 honapos koraban volt).

Azutan mar sokkal jobban erezte magat,es jobban evett is.


Szerintem vidd el a dokihoz es o majd megmondja mi a baj!

Jo gyogyulast a cicusnak!:)

2012. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jajj istenem honnan vetted szerencsétlen macskát?Biztos vagyok benne,hogy nem tenyésztőtől hza tejbegrízzel akarod etetni...

Felejtsd el ezeket a kajákat!Royal canin,acana vagy hasonló prémium táp.

A gyomránál meg egy macskát se emelünk fel..

4 hónaposan megvannak az oltásai?(2x kombinált 3x féreghajtva volt?)

2012. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:

Hát nem akarlak megbántani, de ezekkel a kajákkal biztos hogy nem kényezteted el! Ezek nem macskáknak való étel!!!!

Ha a perzsacicád tenyésztőtől vásároltad, akkor gondolom tudatában voltál annak, hogy egy ilyen macskát prémium minőségű táppal kell etetni, aminek akár 2.000 HUF is lehet kilója!

Ha pedig csak valamilyen szaporítótól vetted, vagy csak ingyen kaptad valahonnan, akkor pedig számos más betegsége is lehetséges. De akkor se etess a macska számára hulladék kajákkal!

És a gyomránál ne emeld meg! Jaaaj, szegény cicus!

2012. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már eszik és jobban van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 8. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!