Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen különleges, szép nevet...

Milyen különleges, szép nevet adjak a 3 kiscicánknak?

Figyelt kérdés

egy lány van ,aki fehér és fekete,vörös foltok vannak rajta

a másik kettő fiú egy fehér és vörös csíkok vannak rajta a másik teljesen vörös



2012. júl. 17. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:

a lány lehetne Katy ( Kéti) Merci

a fehér-vörös lehetne Mizo,Marci

a vörös Garfield, Tapmancs...

2012. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
én a vörösnek hímnek rozsdakandúr nevet adnák
2012. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Szia!

En a haromszotagos cicanevek hive vagyok, azokat lehet "enekelve" kimondani es ugy hivni a cicat. Szerintem ne emberneveket adj, hanem valami egyeb, kedves nevet, pl.

Csipike (az enyemet igy hivom es imadja)

Szamóca

Mirinda

Maszatka

:)

2012. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Harmadik: Teljesen egyetértek, a mi cicáinknak is mind háromszótagos nevük van. Pontosan azért, amit írsz.
2012. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azzal a különbséggel, hogy én többnyire emberneveket adok nekik, ezzel is jelezve, hogy családtagnek tekintem őket. De ez már részletkérdés.


A Maszatka szerintem is nagyon jó név. :)

2012. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Utolsó: meggondolandó, amit a csaladtagként kezelésrõl írsz, ha párt választok a cirminek, a kandúrt Bendegúznak fogom keresztelni. :)
2012. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lány: Rose, Mercy, Penny, Ruby, Pimasz, Kissy, Szamóca, Eperke, Cseresznye, Cherry

Fiú: Castiel, Deany, Kenny, Szuszi, Tejszín,

L-F: Monty, Milky, Mazsi,

2012. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én leginkább a poénos neveket szeretem, mint pl. Nyivák, Nyafi, vagy ilyenek. Van egy cicám, aki ha gyorsan fut, és hamar fékezni akar, akkor bukfencezik. Na vajon hogy hívják?? Bukfenc. Az se zavar, ha nem pont macskanév a neve, mert ez a Bukfenc is elég kutyás, de ari. Régebben volt két cicám egy lány, meg egy fiú, a lány Inci volt, a fiú meg Finci. Ez vicces és cuki.:))
2012. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok, mint az előző. Van egy ismerősöm, akinek a cicáját Bodrinak hívják. és hallgat is a nevére.:D Ez is vicces.Szerintem egyedi, ha valaki kutyanevet ad a cicájának. Lehet, hogy van, akinek nem tetszik, de nekem bejön. :)
2012. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a Cirmi nagyon találó név. Az én macsekom bármikor odajön ha szólok neki: :) Cirmi cicc cicc
2012. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!