Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Karthauzi macska?

Sambora11 kérdése:

Karthauzi macska?

Figyelt kérdés

Nem volt még soha macskám, nem is nagyon valószínű, hogy lesz a közeljövőben... :D De imádom a karthauzi macskákat, és majd egyszer szeretnék egyet.

Kinek van/volt ilyen macsekja? Mik a vélemények, tapasztalatok?


2012. júl. 17. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt, csak nemrég meghalt szegény :/ De aranyos volt, csak sokat csavargott. A nevelésen múlik a java
2012. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy karthauzim. kinti cica volt. Egy orosz kékkel volt velünk, és nagyon aranyos volt. Nem olyan típus volt, aki elalszik az ember ölében, de ez lehet, hogy egyed kérdése.;) Az biztos, hogy a magányt nem tűri, mert mikor meghalt a társa, a kis orosz kék, ő is elkóborolt valahova. Tehát, ha szeretnél egy olyan macskát, feltétlen szerezz be neki egy cicatársat! :))
2012. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. júl. 23. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem még mindig van és annyira örülök hogy 4 évvel ezelőtt ezt a fajtát választottam.

Én csak is szobacicaként vagyok hajlandó vele együtt élni. Nem tudnám feldolgozni ha elütné az autó vagy esetleg ellopnák.

Igazán összetett jellem az én kis kandúrom.

Nagyon csendes nem az a nyivákolós fajta, szeret bújni de csak akkor ha ő akarja ha én erőltetem magam rá akkor inkább odébb áll ha nem tetszik neki. :)

Nagyon okos eleinte a családtagok hülyének néztek hogy meg tanítottam az ül! és fekszik! vezényszavakra ja és persze a hozd vissza!-ra. Most már mindenkinek tetszik és élvezik amikor vissza hozza a labdát. Ő előtte csak házi cicáink voltak de ő teljesen különböző személyiséggel van ellátva én kimerem jelenteni hogy hiába macska mind a kettő azért óriási különbség van közöttük.

2012. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes leírást! :)
2012. aug. 13. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!