Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon elvihette valaki a macskám?

Vajon elvihette valaki a macskám?

Figyelt kérdés

Egyik nap a cicáim kint voltak az udaron. (3 cicám van) Az egyik eltűnt, és már 3-4 napja nem jött haza. Amelyik eltűnt, az olyan 3-4 hónapos lehet. Mit csináljak? Azt tudom, hogy plakátolnom kell, a környéken rengeteg embert megkérdeztem, minden nap ciccegek neki, keresgélem, de nincsen sehol. Valószínűleg valaki bevihette a házába...

Mit csináljak? Nagyon szeretem ezt a cicát, napokig sirattam. (sőt most is)

Mit csináljak????



#cica eltűnése
2012. júl. 19. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az én Mamám is nagyon szereti a cicákat,tudod szeretnek csak ugy csavarogni,a mamám is ettől félt,hogy valaki bevihette,de visszajött teljesen éppen ;) csak neki is kell egy kis kikapcsolodás :P

Ui.:Nyugi :)


14/F

2012. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a legritkább eset, hogy valaki bevisz a házba egy éppen arra járó macskát. Leginkább vagy egy kocsi üti el, vagy elkapja egy kutya, vagy beszorul valahova.
2012. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ne halgass a 2-ra


#1 voltam

2012. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi :) nem fogok :)
2012. júl. 19. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:

úú.

te szegény:'(

(de nemááááááá)

2012. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, nemáá...
2012. júl. 20. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:
nekünk volt tavaly 2 kis kandúrunk. kb 3-4 hónapos korában eltűnt az egyik, vlsz a szomszéd kutya (bullmasztif) kapta el, mert oda jártak a kiskertbe végezni a dolgukat. A testvére pedig 1 hete tűnt el, azóta nem jött haza, remélem csak csajozni ment kicsit..
2012. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 borcsi02 ***** válasza:

Lehet,hogy bezárták véletlenül valahová egy időre,pl belopakodott egy garázsba,sufniba.Előfordul az ilyesmi,az én cicámmal is ez volt.Vagy csak elkóborolt és jól érzi magát valahol.

De azért keresd még!! És hívd ezerrel,nálam ez vált be,mikor már majdnem feladtam a reményt,meghallottam a hangját,ahogy ő is hívott.

És mindenképp nézzetek körül alaposan a környéken,amerre esélyes,hogy járhat,mert az autók tényleg a legveszélyesebbek! Én is néztem anno az út menti bokrok alatt,hátha ott esett baja.

Ha meg esetleg bevitte valaki,majd kiszökik,ha lesz rá módja,és hazatalál!

2012. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy? Hogy néz ki a cicád? Mert én csütörtökön találtam egy kiscicát, befogadtuk, igaz, fiatalabbnak nézem 3 hónaposnál, de lehet, hogy a tiéd.

Pécsi vagyok és a cica sima cirmos színű.

2012. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja és kislány cica.

(előző voltam)

2012. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!