Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Nem találom...

Mit csináljak? Nem találom őket napok óta.

Figyelt kérdés

Az egyik cicám már kb. másfél hete nem jött haza; (3-4 hónapos lehet)és olyan 2-3 napja a ásik cicám se jött haza! Már csak 1 cicám van,őt nagyon féltem. Mind a 3-at egyszerre találtuk, tehát 3-4 hónaposak lehetnek. Kiplakátoztuk a környéket, de semmi. Nagyon siratom őket, mert nem szeretem, hanem imádom őket. Minden nap azzal kezdem a napom, hogy kinézek, hogy nincsen-e a közelben a cica. Mikor unatkozom, fáradt vagyok, vagy nincs semmi gondom, mindig kimegyek körülnézni, de semmi.

Rábapatyon tűnt el, (Rábapaty Vas megyében van) egy szürke színű, fekete csíkokkal a hátán, nagy fülekkel- ez volt az egyik cica- a másik: fekete színű, nagy fülekkel, még kölyök. Aki megtalálta, kérem értesítsen üzenetben!



2012. júl. 25. 17:58
 1/4 borcsi02 ***** válasza:

Szerintem járd be a környéket,amennyire csak lehet,nézegess be kertekbe,hívd őket folyamatosan,több napszakban,főleg sötétedés után,mikor elcsendesül minden,hátha meghallják a hangod,ez sokat számít!!

Sajnos nem biztos,hogy elég,ha csak a közelben,az utcában keresed őket.Jó lenne tudni,merre szoktak elmászkálni,kinek a kertjébe,mennyire messzire tudnak menni.

Nézd meg az utak mentén,a bokrok alatt,nem jó ezt leírni,de lehet,hogy elütötték őket..:(bár hogy mindkettőt egyszerre,ez elég valószínűtlen!

És nyugodtan csengess be házakba,hátha látták őket,vagy azt hitték,gazdátlanok,és befogadták.

Az is lehet,hogy beszorultak,beestek valahova,esetleg bezárták őket a környéken egy nyitva maradt sufniba,garázsba,ebben az esetben haza tudnak menni,ha megnyílik az út előttük.De ehhez alaposan körül kell nézned,hogy van-e ilyesmi sufni,elhagyott épület,gödör arrafelé.

Az én cicámmal is ez történt,bezárták a kis butust.Érdemes végigkérdezni a szomszédságot az utcában,hogy van-e ilyen helyiségük,és megkérni őket,hogy benézhess oda.

Mindenesetre a megmaradt cicádra vigyázz nagyon,ne engedd ki csak úgy felügyelet nélkül,nehogy ő is eltűnjön,vagy elinduljon keresni a többieket.

Esetleg érdeklődhetsz a környéken lévő állatorvosoknál vagy menhelyeknél,lehet,hogy valaki azt hitte,kóbor cicák,és bevitték őket.

És persze az is lehet,hogy hazamennek majd,csak elkóboroltak felfedezni a világot.

Most a folyamatosan múló idő sokat számít,nem szabad feladnod!

Remélem,előkerülnek!Nagyon szorítok!

2012. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is remélem. Majd írok, hogy mi lesz.
2012. júl. 25. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Meglettek a cicák? :( Remélem, hogy igen!
2012. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem... :( Már csak 1 cicám van, de örülök, hogy legalább ő megvan. :)
2012. aug. 23. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!