Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vélemények a Szfinxről?...

Vélemények a Szfinxről? Akinek van Szfinx cicája annak mi a tapasztalata erről a fajtáról?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

A sógornőnek van.

Elősszőr nagyon furcsáltam a kis dögöt. Megláttam (nem tudtam róla hogy ilyesmi állat érkezett a családba) és megkérdeztem, hogy már megint ki hagyta nyitva a pokol ajtaját...

De a viccet félretéve nagyon aranyos cica. Ugyanúgy hallgat a vezényszavakra, mint a kutya. Bújós. (Barátnőm szüleinek is van és azt mondta, hogy az is ilyen, szóval lehet hogy ez egy okos nem túl makacs macska fajta). Meleg puha bőre van. Szegény télen szinte hozzá van nőve a kandalló kövéhez.

És végre sehol sincs macskaszőr!!!

Nekem bejött :) Bár negatívan álltam hozzá nagyon, de behízelgi mindig magát az ölembe és ott el van.

2012. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!