Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cica kérdés?

Perzsa cica kérdés?

Figyelt kérdés

sziasztok az lenne a kérdésem hogy valaki tudna elajándékozni egy kicsi perzsa cicát Debrecenben? Anyagi okok miatt most nem nagyon tudok 40ezer forintot adni egy perzsa cicáért.

Kérlek szépen titeket hogy trágár válaszokkal kíméljetek.



2012. aug. 11. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyagi okok... és hogy veszel neki majd minőségi tápot, hogy viszed oltatni +orvoshoz ha beteg, ha még 40ezret sem tudsz kifizetni?
2012. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Keress magadnak ingyen elvihető perzsamacskát talán szerencséd lesz !
2012. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a táp, fésű, felszerelések, ivartalanítás, orvos, bármikor felléphető orvosi költséget lehet 40 000! Ha nem tenyésztőnél nézel cicát, nagyom figyelj, hogy honnan hozol, mert a legtöbb betegeskedő, túltenyésztett, beltenyésztett és lehet, hogy nem is teljesen perzsa!
2012. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nekem elég lenne a félperzsa is már a fésű táp stb. már megvan mert volt egy perzsa cicám csak nem rég ellopták vagy eltünt azt nem tudom már kitettem szórólapokat is de nem jelentkeztek és ezért szeretnék egy ilyen kiscicát ingyen/olcsón
2012. aug. 11. 15:24
 5/13 Vicuska87 ***** válasza:
Expressz és társai, de ne reménykedj! Egy ingyen cica nagyon sok betegséget hordozhat!
2012. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nézz körül akár menhelyi oldalakon is, szokott néha lenni fajtatiszta vagy ahhoz nagyon hasonló perzsa macska lenni. Akár az expresszen is nézelődj, de ami nagyon olcsó azt kétszer is nézd meg.


Egyébként nekem is volt perzsám még sem etettem minőségi táppal, és még is egészséges, gyönyörű és hatalmas volt.

2012. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2012. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem én írtam ki
2012. aug. 12. 15:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező ! Már bocs összevissza bedzélsz ezt irod neked jó lenne akár fél perzsa macska is . A másik meg hogy ingyen vagy olcson . Akkor most mit is akarsz ? Összevissza beszélsz mert ingyen olcson nem mindegy xd . Tudjuk hogy a másik perzsamacska kérdés is a téid
2012. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!