Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oroszországban a kutyák vagy...

Oroszországban a kutyák vagy a macskák a népszerűbbek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a kutyák.Hiszen Oroszország nagy részén k.va hideg van és a macskák nem nagyon kedvelik a hideget.(Biztos a kutyák sem szeretik,de elviselik)
2012. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem,hogy melyik viseli el a hideget,hanem azt,hogy melyik népszerűbb.:)
2012. aug. 18. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasni tudsz? :) Első mondatom a válasz,csak odaírtam miért. :) És amúgy is fontos ez ilyen szempontból,nem véletlen nincs itthon senkinek jegesmedvéje. :)
2012. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csakhogy négy vagy még több (nem tudom,pontosan mennyi) macska származik Oroszországból.:)


Pl.Az orosz kék,a szibériai,a peterbald,a don szfinx,ezek mind Oroszországból származnak.

2012. aug. 18. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Az még önmagában nem igazán jelent semmit.Innen is származik pl a Rubik kocka és még sincs minden háztartásban belőle.Vagyis nem a legnépszerűbb játék.
2012. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kutyából szerintem meg több mint négyfajta származik...
2012. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgyhallottam egy műsorből az Animal Planet-en hogy a macskák népszerüebek a felmérések alapján oroszországban, még világszerte is.
2013. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!