Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egyensúlyzavarban...

A macskám egyensúlyzavarban szenved. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A macskámat megkapta egy kutya. A lába nem fáj és próbál felállni, de mindig elesik. Csak hánykolódik. Állatorvoshoz nem tudom elvinni, mert a közelben nincs megbízható. Szerintetek rendbe jön majd?

#egyensúlyzavar #macskabajok
2012. aug. 19. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy "Állatorvoshoz nem tudom elvinni, mert a közelben nincs megbízható"?


Akkor vidd el egy kevésbé megbízhatóhoz, az is többet tud segíteni mint mi!!!


Szerintem azért hagyod szenvedi szegény állatot, mert ez kényelmesebb mint elvinni-

2012. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol harapta meg? Honnan tudod, hogy nem fáj a lába? Belső sérülései is lehetnek, az agya, füle, lába is megsérülhetett igen könnyen. Vidd állatorvoshoz, mert csak szenved így.
2012. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Ne tarts macskát, mert NEM VAGY MEGBÍZHATÓ GAZDÁJA!
2012. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
igen,vidd el 1 állatorvoshoz!egyébként meg van a bajusza?csak mert az nagyban elősegíti az egyensúly érzékelést.de ha tényleg csak hánykolódik nagy valószinűséggel belső vérzése van.
2012. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mikor történt?
2012. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

És ugyan honnan veszed hogy nem tört el neki?..... lehet úgy eltört nem is érzi szegény....


NE TARTS MACSKÁT....

2012. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz mi mondunk? Gipszeld be neki, kend be otthoni gyógynövénnyel? Annyira nem értem az ilyen válaszokat. Vidd el dokihoz, ha nincs pénzed mond neki, kérj részketfizetést.
2012. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért írtam, mert már 3 állatorvos megnézte, de azt mondták nem elég képzettek hozzá. A következő pedig 100 km-re van innen. Egyébként tegnap este történt. Én otthon se voltam csak tatám mondta.
2012. aug. 20. 07:46
 9/17 anonim ***** válasza:
Az meg hogy lehet hogy nem elég képzettek?.... Akkor nem is lehetne állatorvos
2012. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Vicuska87 ***** válasza:
Ez kamu duma!
2012. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!