Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy kölyökmacska szürke...

Ha egy kölyökmacska szürke színű és nem csíkos, hanem egyöntetűen szürke, akkor az nem lehet házi ugye? Vagy legalábbis házi és valami keveréke, ugye? Milyen tippetek van?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Házi cica. Általában a házi cicák mindenféle cicák keverékei.
2012. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Brit kék cica, orosz kék cica, ezek például homogén szürkék. Elég erős a vérvonaluk, szóval ha mezei házi macskával kamatyolnak, akkor is képesek szép szürke cicákat szülni akkor is, ha már generációk óta maguk sem fajtatiszta brit/orosz cicák. Nekünk is volt ilyenünk.
2012. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
:))) nem a színtől függ a fajta.A kék azaz szürke cicák genetikája nem nagy ördöngősség :) Ahhoz,hogy kék cica szülessen az kell,hogy mindkét szülőben meglegyen a dilute gén.Jelen esetben neked van egy házi cicád ami kék :) Azt ne feltételezzük,hogy oroszkék illetve brit macskák boklásznak a nagyvilágban.Téves megítélés,hogy oroszkék az összes kék macska :)
2012. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. Nekem nincsen semmilyen házimacskám, semmilyen macskám nincs.

2. Nem feltételezem, hogy oroszkék macskám van, hisz semmilyen nincs. :DDDD

Csak kérdeztem.

De a házi macska sem házi macska, csak ha törzskönyves, de mindegy, az sem mászkál az utcán, szoval a keverékek mászkálnak zömével. Szoval valószínűleg az a macsek, amit én láttam, keverék, és valahol van benne brit vagy orosz is a házi keveréken kívül.

Köszi

2012. aug. 22. 14:35
 5/13 anonim ***** válasza:
jólvan..látom magas amit írtam,majd egy következő életben..
2012. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan fajta, hogy házi macska. A házi macska a keverék macska hétköznapi elnevezése. Ugyanaz, mint a kutyában a korcs.
2012. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Simán lehet házi cica.

Szerintem acélszürke házimacksát láttál.



[link]


[link]

2012. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
14:45, akkor leírom érthetőbben, hogy Neked azért ne legyen magas, NINCS semmilyen macskám, sem házi, sem keverék, sem pedig brit kék stb. Csak szimplán feltettem egy kérdést!
2012. aug. 22. 16:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen hasonlít erre, csak hosszabb a szőre, de nem tudtam, hogy ilyen színben is van házimacska.
2012. aug. 22. 16:18
 10/13 anonim ***** válasza:
2012. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!