Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? A macskám tegnap...

Mit tegyek? A macskám tegnap óta görcsösen hány.

Figyelt kérdés

Tegnap kétszer is hányt ilyen füveset a macskám, akkor betudtam annak, hogy biztos túlette magát, akkor szokott kis füvet enni. De éjszaka is arra ébredtem hogy groteszk pózban öklendezik szegény. Reggel adtam neki kis inni, de azt is kihányta nem sokkal utána, majd kint a teraszon több már megszáradt hányás foltot találtam, amit gondolom éjszaka csinált szegény. Nagyon aggódom, még soha nem volt ilyen, nem tudom mit csináljak vele.

Amiatt is nagyon aggódom, hogy nem tálkából iszik, hanem reggel szokott egy kis tejet kapni, amúgy meg a csapból szokott inni.(Tudom rossz szokás, de kiskora óta így iszik) És most nem tudom hogyan pótóljam neki a folyadékot hirtelen,magától nem hajlandó inni.

Segítsetek kérlek, mit tegyek, mi lehet ez?



2012. aug. 25. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz.
2012. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát lássuk csak... nem is tudom, mit szoktak tenni a felelős gazdik, amikor a kisállatuk megbetegedik... na mit is? jaaa, megvan: ELVISZIK ÁLLATORVOSHOZ!
2012. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
ÖÖÖÖ, esetleg doki? Amúgy vegyél egy fecskendőt (gyógyszertárban) és itasd. Lehet kimegy a fele, de a másik fele bentmarad.
2012. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én komolyan mondom megőrülök....... Tényleg meg kell kérdezned, hogy mit tegyél??????????? VIDD EL ÁLLATORVOSHOZ HA LÁTHATÓLAG NAGYON ROSSZUL VAN, AZT TEDD!!!!!
2012. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok folyadékot veszíthetett, lehet, hogy infúziót is kéne kapnia ebben a nagy melegben, ezt otthon nem tudod megoldani, csak az állatorvos.

Lehet, hogy benyelt valami vírust, amire antibiotikum kell, ha ilyen súlyos tüneteket okoz, mert lehet, hogy a macska egymaga nem tudja legyőzni.

2012. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
20%
Állatorvos..Bár az állatpatikába már tutsz venni gyógyszert mert ők is tudják mit kell rá adni.
2012. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ORVOS a patikus meg maradjon az eladói szerepnél..

Ebben az időben nagyon veszélyes ha ennyit hány és nem iszik.Doki ad neki két szurit és már egy óra múlva jobban is lesz és ez nem kerül sokba.

2012. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Infúziót kell kapnia és kivizsgálás után kezelést. Ezt csak állatorvos tudja megtenni.

Ugye már viszed is..??

2012. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben könnyen kiszáradhat, vidd el dokihoz! Ételváltás is lehet oka, nem kapott másmilyen tápot?
2012. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is volt ilyen. Azonnal elvittem állatorvoshoz, kiderült hogy bélgyulladása volt. Két szuritól meggyógyult.
2012. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!