Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak enni a cicának?...

Mit adjak enni a cicának? Tejet vagy vízet? Mert én nem tudom melyik jobb neki,vagy melyiket szereti jobban!

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Enni ? Talán attol is függ mennyi idös, enni inkább szilárd tápanyagot kéne adni, inni meg nem javaslom a tejet mert lehet meghajtja.
2009. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát... szerintem először tanulj meg helyesen írni!


a cicának pedig a víz a jó! mondjuk a tejet jobban szeretik de attól könnyen hasmenésük lehet! de ha kifejezetten cicáknak készült tejet veszel azt bátran adhatod neki! egyébként mennyi idős a cica?

2009. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kis cicusról van szó akkor mindenféleképpen laktózmentes tejet adj neki,amint az előttem szóló leírta meg fogja hajtani,sima tejet ne adj neki,és esetleg kevered egy pici vízzel,egyébként a macskák szeretik a tejet is vizet is,de tapasztalataim szerint(5 macsekom van) a tejet jobban kedvelik,és természetesen táplálóbb is.
2009. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szeriontem keverd össze a vizet és a tejet..:))
2009. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig teszünk ki nekik tejet is, vizet is, aztán választanak, hogy mikor mit kívánnak.
2009. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően minden állat vizet iszik. Képzeld el, ahogy a vadmacskák összehaverkodnak a bölényekkel, hogy te figyu', odaférek a borjad mellé kicsit? :D Ilyen nincs; szeretik a tejet, de a cicáknak is hasmenésük lehet tőle, szóval mértékkel.

No meg a tejet nem lehet neki kint hagyni egész napra, főleg ilyen melegben, márpedig inni kell, főleg ilyen melegben (szándékos az ismétlés). Szóval: víz, nasinak tej, de csak ha nincs baja tőle, és akkor is kevés, nehogy legyen.

2009. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aki a 2. választ küldte: NE haragudj de miért tanuljak meg helyesen írni?Hiszen helyesen írtam!
2009. júl. 26. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!