Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kis cicusommal?

Mit csináljak a kis cicusommal?

Figyelt kérdés

egy lány cicám van és régen az volt a baja hogy folyton ölegettem meg szeretgettem.

de anyukám kapott egy kölyök cicát...azóta utál engem ,még azt se engedi hogy megsimgassam.

és most befogadtunk ideiglenesen egy másik fiú cicát...most pedig zita kerül messziről...

hogyan tudnám kibékíteni ha még meg se simogathatom?


2012. aug. 28. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor etetés van, őt kézből etesd, közben simogasd. Sokat legyél vele, használd ki a szünet utolsó hetét, legyél vele nagyon sokat. Ha szereti, játsz vele! Nem kell babusgatnod, elég ha simogatod. Mikor ő ott van ne nagyon simizd a többi cicát, mert féltékeny lesz!
2012. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ...bár tudnék vele lenni...most két napom elmegy táborra

utána 3 nap marad de neki szentelem majd

mégegyszer köszi

2012. aug. 28. 19:57
 3/4 ildi0620 válasza:
Próbálnám mindhármat simogatni egyszerre. Biztos hetekig is eltarthat mire megszokják egymást,de türelmesnek kell lenned.
2012. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

már egy ideje együtt laknak

de lehet hogy nem elég sok ideje

köszönöm :)

2012. aug. 28. 20:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!