Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok olyan cicatápot?...

Ajánlanátok olyan cicatápot? (folyt. )

Figyelt kérdés
... ami jó, de olcsóbb kategóriás és meg lehet venni fressnapfban/alphazooban, vagy más könnyen elérhető boltban? (Tehát nem csak rendelni lehet netről.)
2012. aug. 30. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
de mondj egy komkrét összeget ugy könnyebben tudok tanácsot adni neked:)
2012. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cat Chow
2012. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vicuska87 ***** válasza:
Ott kezdjük, ha a fressnapfba veszed, ott a legdrágább. Nem tudom, miért óckodsz a netes rendeléstől, ha annyi érték felett rendelsz, ingyen házhoz viszik, és 2/3-ad áron van, mint a fressnapfban. Mennyit tudnál adni kilónként?
2012. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ki szeretném próbálni, ezért szeretnék kisebb kiszerelésben venni valahol előbb. Aztán persze, ha jó lesz, rendelnék is.

Olyan 800-1200 ft között gondoltam kg-ját. Apró szemű kellene.

2012. aug. 30. 15:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval jó lenne, ha rendelés előtt valahol tudnék venni belőle kisebb adagot.
2012. aug. 30. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
kitekatot ajánlom az kicsi akár hipermarketben is beszerezhető 320ért szoktam venni 400g-ot
2012. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a Cat Chowot ajánlom, pár száz forinttal talán több, de lehet kevesebbért is kapni. Mi ilyet adtunk nekik és olyan selymes lett a szőrük, mintha nem is macska szőr lenne :D

Most Mollit kapnak pár hete, az sem rossz, nagyon apró és szeretik nagyon.

2012. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Maxitabi ***** válasza:

Szerintem is drága a fressnapf és nincsenek is olyan jó tápjaik..A josera- nem olyan rossz, a többit annyira nem ajánlanám-esetleg brit (brit care).. azt nem ismerem, de összetétele jó.

Amik kisszeműek és ismerem, azok drágák (persze relatív, mert kevesebb kell a jó minőségűből, tovább elég) és kisszemű: orijen (1600/kg 7kgnál, acana uaz, applaws, taste of the wild kb uott vannak) Ezek a legjobbak között vannak.Azért kisszeműek, mert minden életkorban adhatók általában.Sajna viszont amiket írtam, csak neten, vagy állateledelesnél kapsz. A fressnapfban még esetleg a select gold a jobbak közé tartozik, de árát nem tudom.

2012. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!