Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap műtötték a cicámat,...

Tegnap műtötték a cicámat, kapott védőgallért, és amíg rajta van (10nap), valakinek mindig kell mellette lennie? Vagy nem tud kárt tenni magában? (benticicáról van szó)

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 05:34
 1/3 Vicuska87 ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy tud e kárt tenni magában, de azért jó ha valaki mindig ott van, és látja hogy mit csinál. Az biztos, hogy nagyon nehéz neki így gallérral bármi is.
2012. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Maxitabi ***** válasza:
Szerintem nem kell 10 napig rajta lennie-megőrül.. Én is csak akkor tettem fel mindig nekik, ha nagyon a sebet akarták birizgálni. Sem rendesen enni, inni nem tudnak benne és az egyensúlyérzék sem jó.. Esetleg egy pólót nem tudsz ráhúzni, hogy a sebét ne tudja elérni?
2012. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont azért van a gallér, hogy ne tudjon kárt tenni magában. úgyhogy nyugodtan egyedül hagyhatod.

Ne vedd le hamarabb, mint amit az orvos mondott, különben szétszedheti a varratot.

Néha azért vedd le róla, hogy meg tudjon kicsit mosakodni, de olyankor folyamatosan figyeld. Ha a sebhez nyúl, rögtön tedd vissza.

Az én kiscicámnak egyszer 3 hétig kellett gallérral élnie. Az első nap elég kellemetlen, de aztán hozzászokik.

2012. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!