Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak a cicámnak enni?...

Zsuzsanna.:) kérdése:

Mit adjak a cicámnak enni? Azt mondják a tápok nem egéségesek. Idályig macska pástétomal etetem . Az jó vagy adjak valami mást?

Figyelt kérdés
A csirke hús jó?

2012. szept. 3. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
métnelenne egészséges a táp?
2012. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem tom csak hallotam.
2012. szept. 3. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség én táppal etetem a cicám és semmi bajok sincsen.
2012. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké ak adjam továbra is a cica pástétomott?
2012. szept. 3. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki ételmaradékot ( pl. húst!! )

És szerintem egy kis tápot is kaphat.. attól függ milyen a márka.

2012. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most lehet hogy igazat mondott aki mondta ezt neked mert nem minden táp egészségés. Pl az ilyen Kitekat ,Friskies meg ilyesmik, szóval az agyonreklámozott élelmiszerboltban is beszerezhető tápok. Ugyanis ezek tele vannak ízfokozókkal de semmi rendes táplálék nincs benne (pl hús) egy macskának semmi szüksége kukorica lisztre és társaira mivel húsevő. De rendes állateledeles boltban kaphatsz jó tápokat. Kérdezd meg az eladót majd ő ajánl valamit ha pl ivartalanított a cica, kinti vagy benti stb stb. Jó tápok : Taste of the Wild( talán a legjobb) , Cat Chow, Royal Canin, Acana, Orijen stb. Ezek ugyan drágábbak de gazdaságosabbak és ha jót szeretnél a cicádnak akkor ilyen tápokkal etetsz.

De más megoldás ha nem akarsz tápozni hogy főzöl neki. Nem vagyok olyan jártas a macskák táplálása terén de nagyon sok infót találhatsz a neten.

Én nem adnék neki ilyen pástétomokat, szintén tele vannak ízfokozókkal és 80% víz az egész.

2012. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké ki probálom az ajánlot tápokat és köszönöm :D
2012. szept. 3. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:

hát, a mi macskánk még nem panaszkodott. a táp épphogy egészséges, bár előttem szólónak is igaza van, ettől függetlenül egy tápon tartott macskának a bundáján is látszik, hogy szép csillogó, míg "házi koszton" élő macskák kevésbé egészségesek.

a miénk tápot eszik, szárazat, néha kap tojást, nyers húsokat (disznót nem!! azt nem szabad enniük a macskáknak!)

2012. szept. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!