Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Majdnem 4 hónapos cica miért...

Majdnem 4 hónapos cica miért akar még szopni?

Figyelt kérdés
Tehát a macskám szült 4 hónapja majdnem,a cicákat elajándékoztuk,egy kisfiú maradt,az anya cicának közben volt ivartalanító műtéte, a mellei már vissza is húzódtak a szülés utáni megduzzadt állapotából rég,mégis a kicsi cica a mai napig letámadja az anyját,és mint mikor még termérzetes volt,elkezd szopni! már sokszor voltak itt szülések,de ilyen jelenséggel még nem találkoztam eddig soha! várom a válaszokat,előre is köszi!
2012. szept. 6. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A mi "kiscicánk" 1 éves, és még mindig szopizna, ha hagyná az anyuka:D De, egy ismerősöméknél 2 anyacica volt, külön-külön mind a kettőnek lettek kiscicái, olyan 3 hónapos korkülönbséggel.

3 kiscica került egy másik helyre, 2 nagyobb és 1 fiatalabb kiscica. A nagyok nőstények, úgy 7-8 hónaposok, a kicsi hím, ő olyan 4 hónapos lehet. Na, a lányok tüzelnek (olyan helyen vannak, ahol NEM lehetnek vemhesek), a kisfiú cica pedig szopizna most, hogy így kéretik a lányok magukat:D

2012. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én egyik cicám egy éves is elmúlt és még szopizott, pedig a lány cica nem is az anyja volt. Úgy voltam vele, hogy ha a nőstényt zavarja, akkor úgysem fogja hagyni. Nálunk végül a nőstény ivartalanítása vetett véget neki. Még utána is csinálta néha, de már csak ritkán, és végül abbahagyta.
2012. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
SZia:) a mieink is szopiznak 4 hónaposak és az anyacica 1 hónapja ivartalan.mégis szopiznak:) a kislány meg a kisfiú is eröszakosan kiharcolják maguknak és a mama cica engedi:)
2014. szept. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!