Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legolcsóbb fajta?...

Melyik a legolcsóbb fajta? Házin kívül?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést nem értem...
2012. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
A keverék. Életem, a google a barátod...mindenhol más az ár.
2012. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egyetlen állatot sem szabad elhanyagolni. Ha orvosra van szüksége, akkor egyik sem olcsó. Enni eszik, az sem ingyenes, és a kutyaház sem, ha kutyára gondoltál. Oltásokra van szüksége...
2012. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vicuska87 ***** válasza:
35%

Ez itt a macska topic! Úgyhogy nem kutyára gondolt!


Egyik sem olcsó, a házi sem, mert azt is orvoshoz kell vinni, vagy ivartalaníttatni kell, vagy épp etetni kell.

Ha nincs pénzed akkor ne tarts állatot!

2012. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Vicuska87 ***** válasza:
77%

Nézd, először fogalmazz meg egy értelmes kérdést!


Pl.: Szeretnék vásárolni egy fajtatiszta macskát tenyésztőtől. Szerintetek melyik milyen árban van? Szfinx, main coon, perzsa, brit, exotic.

2012. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg az az ostoba, aki képtelen kifejteni, hogy mire gondol, de leugat másokat, mondván, hogy mennyire ostobák vagyunk. Ha még azt sem tudod eldönteni, hogy milyen fajtájú macskát akarsz, akkor mit vársz? Majd mi mondunk neked egy fajtát, és azt veszed? Már írtam, minden tenyésztő más áron árulja a macskáit. Lehet az egyiknél a main coon az olcsóbb, a másiknál meg a perzsa. Tenyésztőtől függ. És mivel nem ismerünk minden tenyésztőt ezen a bolygón, vedd a fáradtságot, hogy TE keresed meg, saját magad azt a macskát, amit venni akarsz, és abban az árban, ami neked jó!!! Világos??? Itt egy ostoba van, de azok nem a válaszolók...ha már a sértegetésnél tartunk.
2012. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legolcsóbb?hmm érdekes kérdés,olyan mintha fajtatiszta macskát akarnál,de mindegy milyen fajta a lényeg,hogy olcsó legyen.Kérdés:Kedvencet akarsz,kiállításra akarsz vagy tenyészteni?Nincs olyan fajta,hogy a legolcsóbb.Ki mire/mennyire tartja a macskáit és a belefektetett munkát.
2012. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Perzsa keverék. Elég gyakori, ingyen adják, nekem negyed perzsám van, szép kicsit hosszú szőre van.
2012. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kedves utolsó!A perzsa keverék nem egy fajta hanem a buta emberek kísérletezése..
2012. szept. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Tééééényleg?

Nem feltétlenül kísérletezés, hanem a kinti macskák, agy perzsa és egy házi keveréke, amivel természetesen nem értek egyet, de vannak ilyen macskák, más ember felelőtlensége miatt.

Ha a kérdező egy "különleges" macskát akar, nem házit, akkor jó ötlet egy hosszabb szőrű keverék macska.

2012. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!