Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos lány macskám, 2 hónapja van nálam. Előtte kinti macska volt, most benti.

Pár hete észrevettem egy kis vért a székletében. Féregtelenítést megismételtem, hátha férges, diétáztattam, nem múlt, orvostól kapott injekciót, kapott gyógytápot. Nem mindig, de időnként még mindig ott a vér a székletben. Már átszoktam Royal Canin tápra, benti macskáknak valót kap, meg vitamint is. Semmi baja, eszik, iszik, játszik, növekszik, csak az kis vér időnként.



2012. szept. 14. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Öm szerintem tüzzelhet de sose semmi nem biztos.
2012. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A véres széklet bizony féregre utal. Meg kéne ismételni a féreghajtást, és javaslom, ha teheted, keress fel másik orvost.
2012. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van még itthon tabletta, megismétlem újra.

Lehetséges, hogy ilyen nehéz kihajtani a férget, már többször kaptak féregtelenítőt.

2012. szept. 15. 14:46
 4/6 Mecse ***** válasza:

Igen lehetséges hogy többszöri féreghajtás szükséges. Azt mondanám hogy menj el egy másik orvoshoz, illetve ha te adod a cicádnak a féreghajtót ami még azt mondod van otthon, akkor figyelj rá hogy a testtömegének megfelelő mennyiséget kapjon belőle! Kevesebb hatástalan, több pedig ártalmas.


Folyamatosan kell féreghajtást végezni a cicákon is -azokon is amelyek benti macskák, 3-5 havonta- mert a lappangó pete átkerülhetett a kiscicába már az anyatejjel, a féreghajtás pedig csak a kifejlett férgeket távolítja el, a petéket nem.

2012. szept. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor idekerült 3 hónapos volt. Kb akkor kapta az elsőt, a súlyának megfelelőt. Majd még kétszer megismételtem.
2012. szept. 18. 09:01
 6/6 A kérdező kommentje:
És benti macska.
2012. szept. 18. 09:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!