Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek most?

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Van egy macskám, most nem rég a szomszédba is "jött" egy. A szomszéd kismacskája nagyon sovány, hozzánk jön enni (lop a macskám vagy a kutyám tányérából. Azóta amióta idejár enni azóta nem lehet lerázni ha meglátja, hogy

résnyire is nyitva van az ajtó bejön.De nem is ez a baj hanem az, hogy a macskám veri a kutyám kergeti a kiscicát, a macskám tegnap alig jött haza és mostmár alig van otthon (szerintem megsértődött) .Valahogy segíthetnék azon, hogy a szomszédok gondozzák vagy valahogy!Légyszíves ha van ötletetek írjatok!



#állatgondozás #két macska
2012. szept. 18. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is beszélj a szomszéddal, mondd el neki a tapasztaltakat és kérd meg,figyeljen a cicájára, mert ha sérülés éri a te állataidtól, nem vállalsz felelősséget. Az átjáró cicát pedig lövöldözd meg vizipisztollyal, talán elrettenti.
2012. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mért nem adsz neki külön egy kicsit?
2012. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Adtam neki külön enni de akkor sem tudom lerázni sőt csak jobban ideszokik!
2012. szept. 22. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen szívtelennek tűnik, ne etesd. Akkor végképp "rajtad marad". Húgom kettővel járt így, mire észbe kapott, odaköltöztek és az egyik meg is fialt. Hiába mondtam neki, hogy ne etesse őket, de olyan soványkák voltak, mert a szomszédok időnként konyhai maradékot (magyarul moslékot) adtak nekik.
2012. szept. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mostmár kibékültek és sokat együt vannak (az én cicámn ivartalanítva van) ezért úgy gondoskodik róla mitha a kölyke lenne nyaldoss! nagyon cukik :))
2012. okt. 1. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint "megnyerted" a szomszéd cicáját :)
2012. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!