Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féregtelenítés tán, ha férges...

Féregtelenítés tán, ha férges a macska, mindig látható a féreg a székletben?

Figyelt kérdés

Erősen fertőzött a macskám, megkapott már 2 tablettát, 3 napig 1 szem, ennyit kell, ha nagyon férges, de a székletben nem látszódik semmi. Biztosan van benne kifejlett is, nem csak pete.

Volt olyan macskám, ahol láttam a férget, ezért furcsállom.



2012. szept. 25. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy erősen fertőzött?

Általában ha erősen fertőzött, akkor néha előjön magától a féreg a fenekén. Persze van mikor csak a petéket üríti, és a peték szabad szemmel nem láthatóak. Ezért szoktak biztosra menni, a féregtelenítést két hétmúlva ismételni kell.

2012. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Férget hányt :S

pedig volt féregtelenítve előtte is, de ezek szerint z nem volt elég.

Most 3at kap, majd 2 hét múlva megint.

2012. szept. 25. 11:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg onnan gondolom még, hogy egy ideje volt egy kis vér a székletében. Az első állatorvos azt mondta parvo vírus, a második vitamininjekciót adott neki, de a hányás után egyértelmű lett, hogy a férgesség a baja.
2012. szept. 25. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban férget hányt, akkor a székletben is látni lehet. Én úgy szoktam csinálni féreghajtás után, hogy egy-két napig darabokra vágom az ürüléket, mert úgy már találtam, ami szabad szemmel nem látszott.
2012. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, akkor beleturkálok :D

Köszi

2012. szept. 25. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!