Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kis cicam akinek...

Van egy kis cicam akinek egyfolytaban konnyezik es csipasodik a szeme mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kamillázni,de holnap vidd állatorvoshoz.Lehet,hogy kezdődő macskanátha.
2012. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Milyen idős a cica?


Valószínű a macskanátha, de lehet csak valami szemgyuladás!


Szemvidítófű, és kamilla, amivel helyileg orvosolhatod a panaszt, de orvos kell hozzá, és antibiotikum!

2012. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is van egy cicám és neki is ilyen. Vidd állatorvoshoz, fel fog írni egy szemcseppet neki :)
2012. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Langyos, kamillás vizzel törölgesd.

Nekem ezt az állat orvos mondta..

2012. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most látom, az állatorvost két szóba irtam..:)

Javitom, mielőtt mások megteszik..:) !

2012. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet akár herpesz, vagy chlamídia-fertőzéstől, ami antibiotikummal kezelhető, amit az állatorvos ír fel vizsgálat után.
2012. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamillával csak akkor szabad kezelni, ha vizsgálat után az állatorvos is javasolja, mert eléggé szárítja a szemet. vidd el dokihoz, 7-800 Ft a szemcsepp, nem megfizethetetlen. Lehet bakteriális fertőzés is, enyémnek az volt. Ha nem kezelteted időben, rámehet a szeme.
2012. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!