Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ráz meg a macsekom...

Miért ráz meg a macsekom amikor a füléhez vagy az orrához érek? Baj? (7 éves kandúr)

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 16:07
 1/8 anonim válasza:
0%
Fel van töltve elektromossággal.Rakj rá egy földelő vezetéket,ami levezeti róla az elektromosságot.
2012. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy te vagy ő felvan töltödve... már ha arra gondolsz hogy ugy ráz mint amikor valami megráz
2012. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy fel van töltődve és azért ráz.de mitől?és ez baj?
2012. okt. 8. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha téged semmi más nem ráz meg (csap, bevásárlókocsi, tv, stb) akkor ő van feltöltődve. Ha más is megráz, akkor te vagy, és őt is megrázod egyébként. A miénk akkor volt feltöltődve, amikor volt egy szőnyegünk, és állandóan azon feküdt. Hozzáértem, megrázott, és még ő volt felháborodva :)


Ezt derítsd ki először, hogy melyikőtök van feltöltődve.

2012. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi más nem ráz meg,csak a macsek nózija és fülei,szóval ő van feltöltődve.
2012. okt. 9. 06:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nézz körül a lakásban, hátha valami műszálas dologhoz dörgölődzik és az tölti fel.
2012. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy időben nekem is folyton rázott a cicám, de annyira, hogy már alig mertem hozzányúlni. Aztán pont itt írta valaki egy kérdésre, hogy esetleg egy pokróctól, vagy valami ilyesmitől feltöltődhet a cica. És valóban. Volt egy IKEA pokróca, és attól volt. Amióta nem azon alszik, nem ráz. :)
2012. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kinti cica!
2012. okt. 9. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!