Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok írni olyan kávézókat,...

Tudnátok írni olyan kávézókat, éttermeket ahová be lehet vinni hivatalosan kisméretű állatot? (cicát, kisebb méretű kutyát)

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 11:42
 1/8 bamboochatheone ***** válasza:
25%
Be ne vidd már... Ha én ülnék egy kávézóban és egy szőrös cica kerülgetné a bokámat miközben egy láttét iszok hát nem lennék túl boldog.
2012. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt 397 helyet sorolnak fel, de szerintem érdemes előtte azért odatelefonálni:


[link]

2012. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
én biztosan csak egyet tudok, a Holdudvart a Margit-szigeten :)
2012. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyik országban?
2012. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, már aki tényleg segített!

Nekem egyáltalán nem zavaró egy cica v. kisméretű kutyus jelenléte kávézóban normálisan tartva. Szerintem senki nem azért viszi ilyen helyekre az állatkáját, hogy ott kijátsza magát és más vendégeket zavarjon.

2012. okt. 14. 22:17
 6/8 deadly108 válasza:
Hozzánk kistestű kutyát belehet hozni. Bár ajánlott inkább 14 óra után mert a helyek szűkek. www.atmacenter.hu
2012. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gillibran válasza:
Komoly válasz már annyi volt,hogy nem bírom ki:kínai éttermekben szívesen látják a kutyusokat.:-)
2012. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jópofa vagy Gillibrán, tetszik a humorod
2012. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!