Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van ilyen? Hogy lehet ez?

Van ilyen? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Van 2 cicánk.Mind a 2 fiú.Az egyik idősebb a másiknál.Az a lényeg hogy az idősebb cicám jó nagy, de a kicsi nem akar nőni.Pedig a nagy ilyen idős korára már sokkal nagyobb volt mint a kicsi.

Remélem érthető!

És még annyit hogy a kicsi az utcáról van és nem tudják hogy kik a szülei.

Lehet hogy valami fejlődési rendellenessége van?Vagy a felmenői között volt egy törpecica?


2012. nov. 3. 04:31
 1/3 Kuroyuki Hime ***** válasza:

minden macska különbözi...mint pl. a gyerekek... nincs kettő ugyanolyan...mindegyiknek mások a szokásai, más a kinézete...

én nem aggódnék a helyedben.. szerintem a kisebb macskának semmi baja...

mondjuk persze függ ez attól, h milyen ételt kap (mert pl. nappal érdemes kint hagyni a szárazeledelet, és egy tál vizet neki, és csak vacsorára, meg max. ebédre kapjon konzervet...)

2012. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy a felmenői között van más fajta cica is. Az én egyik macskám sziámi-keverék, a másik házicica - szerintem nem kell mondanom, hogy a házicica kétszer akkora, mint a sziámi-keverék. De láttam más cicákat is, akik sokkal kisebbek az átlagnál. Nem hiszem, hogy rendellenesség, inkább keverék. :)
2012. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A NatGeón láttam múltkor, hogy olyankor fordul elő hogy kisebb marad egy cica/rövidebbek maradnak a végtagjai, ha rokoni kapcsolat állt fenn a szülőknél, pl. anya a fiával stb. és a macskáknál ehhez kényszerítés/összezárás sem kell sajnos...

Az én cicám hatalmas, pedig keverék, anyja fekete perzsa, apja sima házi volt.

2012. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!