Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hízott meg ennyire a...

Miért hízott meg ennyire a macskám?

Figyelt kérdés
Mostanában, nagyon meghízottt a macskám, és nem tudom miért, mert naponta 2x adok neki enni, és szerintem az pont elég,de régebben is így csináltam. Fél éves a macska, és már nagyon dagi. Macska konzervet kap, és néha egy kis májkrémet ha nincs itthon macskakaja. Tudtok segíteni?

2012. nov. 8. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A téli időszakra minden macska felszed egy kis túlsúlyt.

Ráadásul a bundájuk is megvastagodik, talán ezért tűnik ducibbnak. Tavasszal majd leadja.

2012. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maxitabi ***** válasza:

Nőstény vagy kandúr?? Kinti vagy benti cica?

Nem mindegy, mert ha kinti, máshol is etethetik-sajna.

2012. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak neked tűnik úgy. Pont ilyen korban kezdenek a cicák kicsit kikerekedni, előtte csak nyúlnak. Plusz a tél közeledte is valóban hozzájárul, ami normális. Szerintem nem kell aggódnod emiatt.
2012. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kandúr, és akkor jön be, amikor akar, és akkor megy ki, mikor akar. De eléggé aggaszt, mert ma kidűlt vele egy olyan faág amivel tartjuk a szárítő kötelet, és bele van szúrva a földbe, de a többi macskával nem dűlt ki :D
2012. nov. 9. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz róla linkelni egy egész alakos fotót? :D
2012. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!