Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nekem van egy nagyon okos...

Nekem van egy nagyon okos fekete macskám, aki nemrég kölykezett. Négy kiscica született, most két hetesek. A négy cicából egy elveszett. Nem tudni az anyja rejtetette e el, vagy kiközösítette és elvitte valahova. Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

Annyira sajnálom és szomorú vagyok mert a negyedik kiscica nincs meg!:(kicsit gyengébb volt a testvérei közül.


létezhet olyan, h egy másik macska fojtotta volna meg?(egy kandúr mert ott szokott olálkodni körülöttük, az anya macskának ugyanis sok udvarlója volt akkor, és lehet h nem tőle lett cicája, és ezért bosszút állt?:)))

Vagy az anyjuk mert gyengébb volt és mert hozzáértem?

Remélem hamar választ kapok erre a szomorú esetre.


Üdv. Kriszta


2008. máj. 23. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz a többi kiscicára,ne engedj a közelébe kandúr macskát.A kandúrok képesek megölni a kicsiket csak azért hogy az anyjuk újra tüzeljen.Férfiak!!!:-)))

Biztos hogy nem az anyamacska vitte el,mert akkor pakolta volna a többit is.Ha az anya nem tartja elég erősnek,írtad hogy gyengécskébb volt,azzal nem foglalkozik.De szerintem a kandúr a ludas.Vigyázz rájuk!

2008. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fájni fog amit írok:nálunk a macskánk megöli az életképtelen cicákat,sőt ha ez még nem elég akkor meg is eszi őket.(perszi amikor halottak már)Ez megmagyarázná,hogy nyomtalanul eltűnt.Viszont a kandúrral nem avgyok kibékjülve...lehet hogy elvitte és megölte...sajnálom....

Üdv.:Bea

2008. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
CSak megjegyzem, nalunk a kandurmacska ponthogy vigyazza a kolykoket. :)
2008. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 feketemacskám van,amugy 8 lenne de kettő kicsit el kellett ajándékoznunk mert sok lett volna.Mi sem engedtük a kicsiket össze a kandurcicákkal.Külön szobába becsuktuk őket.Mikor már önnálóak lettek tudtak szaladni meg minden akkor szoktattuk hozzá a nagyobbakhoz.És most elvannak a 2 kicsi meg a 4 nagymacsekom.A kandurmacskák elvihetik a kismacskákat.Vagy mert az anyamacska észrevette hogy már nem éli meg a holnapot el tette láb alól.Mert a macskáknál ez a szokás de nem tudom miért hogy amikor már az életük végénél járnak eltűnnek és nem jönnek vissza :(Egyszer így volt egy szükre perzsacicámmal.
2008. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!