Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kilogott a kiscicám a kertbe...

Kilogott a kiscicám a kertbe és összekoszolta magát. MEgmoshatom babatüsfürdövel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de készülj fel, hogy a cicák nem szeretnek fűrdeni.
2009. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, de nem fog örülni! Vigyázz, ne legyen túl hideg vagy túl meleg a víz.
2009. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Huhu de aranyos lehet :))

jó dolga van h babatusfűrdővel fürdik :D


szemére és fülére vigyázz h ne kerüljön oda hab

2009. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mikor az én macskámat befogadtuk az utcáról, akkor én is baba tusfürdővel mostam me. Rajta nem látszott a kosz, csak nagyon büdös volt...

de azóta sem volt megfürdetve, szegény nagyon utálja, úgyhogy maradt a nedves törülközővel való áttörlés, ugyanis kijárós a cicc...

2009. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NEM, ha nem bolhás, ha nincsenek benne élösködök, ha nem kiállításra viszed, akkor ne kínozd, föleg ne egy agyon illatozott valamivel. ez a szag olyan neki mintha rád benzint öntenének. Ahogy írták vizes ronggyal töröld le ahol koszos a többit meg lenyalja magáról.
2009. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szárazsamponnal keféld át!
2009. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak langyos vízzel szoktam óvatosan lezuhanyoztatni.

Vigyázok, hogy az orrába, fülébe, szemébe ne menjen a víz. Szerintem nem kell tusfürdőt használni. A cicák tiszta állatok, megoldják.... :) :) :)

2009. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mekkora? Ha 3 hónaposnál kisebb, akkor csak langyos vízzel mosd le és jól törölgesd meg. Ha nagyobb, akkor mehet a babafürdető, csak a szemébe ne menjen. Sok szerencsét, nem lesz könnyű. :D
2009. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is babával szoktam füdetni a cicámat, de egyáltalán nem könnyű menet, mindig ki akar ugrani a mosdóból. Ráadásul szegényen utána percekig nevetek, mert úgy néz ki, mint egy ázott egérke:D De miután megszárad, puhább a szőre, és nagyon illatos^^
2009. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!