Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy a cicámnak...

Miért van az, hogy a cicámnak folyik a nyála, ha szeretgetjük?

Figyelt kérdés

de csak akkor, mikor simogatjuk...

most kb. 4-5 hónapos, ez kb. 1 hónapja kezdődött

el fog múlni? vagy miről van szó, mit lehet tenni???


benti cica, mióta elhoztuk (2-hónapja9, nem volt kinn, csak az erkélyen


2012. nov. 19. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A miénknek is folyik ilyenkor, a szája sarkából. :) Mindig is ilyen volt. :)
2012. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az én macsekomat pici korában kóbor cicaként találtam, de ő pár évesen is csinált ilyet néha, ha nagyon jól érezte magát miközben az ölünkben dögönyöztük, nedvedzett az orra. Szerintem nálatok is erről lehet szó, úgyhogy ne ijedt meg, nincs baja.
2012. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és ez abbamarad? tudom, gonoszul hangzik, de már nagyon idegesítő, hogy minden csupa cicanyál... :S
2012. nov. 19. 13:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a miénknél nem maradt abba. Már nem olyan fiatal, és kiskora óta ezt csinálja. Eleinte engem is zavart, mert hát tényleg higénikusabb lenne, ha nem csinálná :), de már beletörődtem. Van, amikor ilyenkor, nyálasan még meg is rázza a fejét, na, azt el lehet képzelni... :))) Dehát nem tudok ellene mit csinálni. De már annyira nem zavar, mert ő már elég idős cica, úgyhogy örülünk, hogy még velünk van és egészséges, remélem, még jó sokáig fog itt nyáladzani. :)))
2012. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen, nálunk is megy a 'fejrázás'... :S


párom alapjáraton nem rajong a cicákért, szóval ez nálunk elég komoly gondokat okoz :(

2012. nov. 19. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Az enyém már 8 éves,és még mindig ezt csinálja,szerintem a tiéd sem fogja abbahagyni.
2012. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Maxitabi ***** válasza:
Szia, az enyém is örökbefogadott kitett kb 4-5 hónapos cicaként került hozzám. Azon kívül, hogy kissé idegbajos, az első 5-6 hónapban dorombolás közben neki is csöpögött a nyála. De - valószínűleg megtanulta-, most már 3 éves elmúlt és nincs nyálazás, de annál több dorombolás, simi!!!
2012. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj, a párom édesanyjának a cicája is ezt csinálja, azt hittem ez valami egyéni dolog. Amikor valaki foglalkozik vele, simogatja, ölbe veszi akkor annyira örül neki, izgatott lesz hogy folyik a nyála... Rácsöpög az ember ruhájára, kezére, nem túl esztétikus...
2012. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól érzi magát a cica annak a jele, ha folyik a nyála. Általában dagasztanak is hozzá! :)
2012. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a mi sziámi cicánknak(már 5 éves lassan) akkor csorog a nyála, ha fél. és ezt csak 1 hónapja vettük észre. Csorog amikor állatorvosnál vagyunk.mostanában tisztitgatjuk a fülét ,mert sajnos fertőzést kapott és közben csorog a nyála . eddig én is azt hittem hogy ez egyéni,de úgy látom mégsem olyan ritka dolog:))
2012. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!